Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan, , szeressem meg" az...

Hogyan, , szeressem meg" az alvást?

Figyelt kérdés
Sajnos korán kelek, ezért korán ágyban kellene már lennem, de utálok aludni. Cikinek érzem. Nem szeretek korán lefeküdni (fél kilenckor) mert az jár az eszemben, hogy más még majd 11-kor megy bulizni, vagy most ér haza, én meg már alszom. Ezért csak fél órával később tudok elaludni. Később pedig nem feküdhetek le, mert képtelen leszek felkelni. Mit tegyek, hogy elmúljon ez a hülye gondolat (,,Más sem alszik még..")
2011. márc. 15. 15:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Olvass, nézz filmet az alvás előtt, hátha elálmosodsz.
2011. márc. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
(szerintem) fel kéne keresned egy pszichológust. nem normális szerintem. itt nem azzal van a baj, hogy nem vagy álmos, hanem azzal, hogy másokra akarsz hasonlítani. én pl. alig várom , hogy délután hazaérjek lepihennyek, azután jöhet a tanulás, tv-és, gépezés, fürdés aztán megyek aludni. .
2011. márc. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezzel én is így vok, alig várom a hazajövetelt.
2011. márc. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Cikinek érzed? Szerintem ez a ciki.

Akkor feküdj le, amikor álmos vagy. Én mondjuk 10kor szoktam lefeküdni, pedig én is korán kelek, de nagyjából elég annyi alvás. Annyit aludj amennyi NEKED kell és sz@rd már le h mit csinálnak mások... Attól nem leszel jobb vagy több ember.

2011. márc. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Na és nem mindegy más mikor megy aludni? Gondolom nem tartozol részletes beszámolóval egyik ismerősödnek sem az alvási szokásaidról.. Szóval, elég hülye kérdés. Elárulom, én néha már este 7kor vagy 8kor lefekszem, és reggelig alszom..
2011. márc. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!