Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan szeressem meg a jogszab...

Hogyan szeressem meg a jogszabályokat?

Figyelt kérdés
Közhely, hogy csak akkor lehet valaki igazán sikeres, ha szívből szereti és élvezi a munkáját. Jogász vagyok, de a tanulmányaim végére megundorodtam a jogszabályoktól, egy ideális világban nem is lenne szükség rájuk, nem ismerem el őket, a szívem diktálta törvények szerint élek. Hányinger fog el, ha a munkámra gondolok. Hogyan tudnám mégis megszeretni? Mert egyébként ezt szeretném csinálni, mert idővel szépen meg lehet élni belőle, és semmi máshoz nem értek, akkor már szenvedéllyel akarom csinálni.
2011. ápr. 27. 10:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudsz mást tanulni?
2011. ápr. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem akarok mást tanulni, mert erre tettem fel az életem. A munkámat becsülettel, jól végzem, pozitív visszajelzéseket kapok. Az egyetlen, ami jó érzés, hogy pörgök és ezáltal pikk-pakk vége is a munkaidőnek.


Dolgozni kell, mást nem akarok, mert jól élek, csak élvezni akarom a jogszabályokat, a munkát, és őszintébben érdeklődni.

2011. ápr. 28. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!