Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hol tudnék megismerkedni új...

Hol tudnék megismerkedni új emberekkel?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok és új haverokat szeretnék

a suliban nem igazán találtam meg a helyem. ezért szeretnék sulin kívül is ismerkedni/ barátkozni

csak azt nemtudom , hol és hogyan... ezért kérem a segítségeteket


2011. márc. 15. 18:21
 1/3 anonim ***** válasza:
hát ez jó kérdés. milyen típusú lány vagy? ettől igazából sok minden függ. ha barátkozós, beszélgetős, akkor elég sok helyen lehet, hogy csak odamész emberekhez (gondolom, bár én sose voltam ilyen), esetleg a jelenlegi ismerőseidet használod fel arra, hogy újakkal ismerkedj meg. ha csendesebb vagy, akkor igazából nem tudom, fogalmam sincs..ezen én is sokat gondolkoztam már.
2011. márc. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát nem mondanám magam csendesnek, de nemigazán tudom elképzelni, hogy csak úgy odamenjek egy idegenhez :D
2011. márc. 15. 22:37
 3/3 anonim ***** válasza:

Keress valamilyen hobbit, sportot, amit másokkal együtt lehet csinálni.

Lépj be valamilyen sportkörbe, járj kirándulni, nézd meg a közeli művelődési központ programját és válassz kedvedre valót, iratkozz be tánctanfolyamra. Válaszd azt, ami neked fekszik.

Tevékenység közben a legkönnyebb ismerkedni.

2011. márc. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!