Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szeretnék megismerkedni:...

Szeretnék megismerkedni: ifjúságsegítővel, pszichológussal, tanácsadóval vagy hasonló munkakörben dolgozó személlyel; tudna segíteni valaki?

Figyelt kérdés

Most érettségizem, tavaly már el kellett kezdenem gondolkozni azon, hogy mi leszek, ha nagy leszek:)

A barátaimnak mindig is én voltam a lelkisegély szolgálat, sokszor jöttek hozzám, ha valami gondjuk volt. Ha nem akarták, hogy bárki tudjon róla, de velem szóba elegyedtek, akkor valahogy mindig megnyíltak. Magam is ifjúságsegítő szempontból "veszélyeztetett gyermek" voltam, úgyhogy gyakran át tudom érezni, mi zajlik a lelkükben.

Szeretnék olyan fiatalokkal foglalkozni, akiknek szükségük van a segítségre (elsősorban lelki szempontból).

Tudom, hogy neten lehet iskolákat, tanfolyamokat nézni, illetve önkéntesnek jelentkezni, de szeretnék egy szakmabelivel "személyesen" beszélni (e-mail, msn stb.).


Azzal a kéréssel fordulnék a GYIK olvasóihoz, hogy ha van efféle munkakörben dolgozó ismerősük vagy rokonuk, kérem segítsenek kapcsolatot létesíteni vele:)


Előre is köszönöm!


2010. máj. 7. 22:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Minden iskolában kéne legyen pszichológus, aki ilyen dolgokkal is foglalkozik, ha nincs, akkor sztm kérdezd meg egyik tanárod, h nem tudna-e ajánlani valakit ..
2010. máj. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sikerütl azota,találnod szakembert,pár keresést?
2021. dec. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!