Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan viselkedjen egy animés...

Hogyan viselkedjen egy animés hogy ne szolják le a stilusa miatt?

Figyelt kérdés
Én egy Anime-Fan vagyok,ugy öltözöm és ugy is viselkedek mint egy animés.Szerintetek mit kellene tegyek hogy inkább animésnek nézzek ki mint emosnak.Az emosokat is nagyon birom de az én fanságomat az animé képezi.Nem értek egyeseket.Annyira peszimisták.Én legalább élvezem az életet,s kiprobálok mindent amit csak tudok.
2011. márc. 16. 13:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk öltözz normálisan, attól még ugyanúgy nézhetsz animéket nem?
2011. márc. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Öltözz normálisan. Attól még szeretheted az animét ugyanúgy.
2011. márc. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Csak azt tudom mondani, mint az első kett válaszoló.
2011. márc. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha nem egy kékhajú japó szamuráj vagy, vagy pedig egy emós kö.... akkor semmit nem kell tenned. Amúgy az első 2.
2011. márc. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
HÁT EZZEL SEMMIT SEM SEGITETTETEK
2011. márc. 17. 14:36
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát nagyon "sajnálom", de sok más lehetőséged nincs, minthogy normálisan viselkedj és öltözz. Ha ez nem megy, akkor ennyi.
2011. márc. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Animésen max úgy tudsz öltözni, ha cosplayezel.

Amúgy pedig ne öltözködj feltűnően, ha zavar hogy beszólnak.

2011. márc. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Harinezumi válasza:

Én nyolcadikban dacból egész évben Naruto-s fejpántban jártam suliba, amivel kivívtam, hogy mégjobban kiközösítsenek, mint addig. Most, három évvel később már megtanultam: nem csak az anime körül forog minden -sajnos-, és nem csak arról lehet beszélni -pláne sajnos. Javaslom, hogy ne öltözz feltűnően, vagy, ha igen, az ne dacból legyen.

Az anime otthonra való, meg Conra, illetve a többi fan közé. És úgy jobb. Mert úgy megmarad az, hogy nem "tömegcucc".

"Nem animéssel" ne beszélj animéről, ne próbáld megtéríteni, és ne úgy állj hozzá, hogy "nem animés - biztos nem tudunk beszélni".

Ha beszólnak? - szólj vissza, legalábbis, ha jogos.

Ne akarj különcködni, ha nem szereted, hogy különcnek kezelnek.

2011. márc. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én nem különcködök.A ruháim sem feltűnőek.Csak látszik rajtuk hogy nem egyszerűek.Csak néhány pláza pincsi szokott ezen elakadni h milyen cuccokban megyek suliba.De nem nagyon izgat.Inkább meghalnék mint hogy olyan pink pláza pincsi legyek......
2011. júl. 18. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!