Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha van pár ember az osztályban...

Ha van pár ember az osztályban akik ilyen "rajok" és csesztetnek hogy szóljak vissza?

Figyelt kérdés
Hogy szóljak vissza hogy felidegesítsem őket, vagy mit csináljak? Legszívesebben megverném egyenként az összeset, de az nem az én stílusom.
2010. dec. 2. 15:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ne szólj vissza nekik, csak rakd ki a fényképüket a napiszarra, ott szeretik az ilyen rajokat.
2010. dec. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szard le őket... az idegesíti őket a legjobban... üljön ki az undor az arcodra, stb.
2010. dec. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
ja, biztos lakatos nintendónak hivják :D
2010. dec. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Barátkozz velük. Kedveskedj nekik.
2010. dec. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
17:17 Nem vagyok csicska
2010. dec. 2. 17:20
 6/13 anonim ***** válasza:
Látom. Gyerek vagy. Én hibáztam mikor ezt tanácsoltam, mert ezt a tanácsot felnőttkorban sem sokan értik meg....
2010. dec. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Te melyik bolygón élsz :D? Olyanokkal barátkozzak akik cserébe csak csesztetnek és bunkóznak velem?
2010. dec. 2. 17:41
 8/13 anonim válasza:

Semmiképp ne barátkozz velük!!! jól mondod nem vagy te csicska ;)

gondolom fiú vagy.... ne kezdeményezz balhét,de ha kell védd meg magadat!

Amit én tudok,hogy a "rajok" a bolondoktól és a kutyáktól félnek... persze ezzel nem mondom,hogy legyél az...de ha látják,hogy nem félsz és nem lehet cseszegetni,akkor békén fognak hagyni! Ha rád néznek ne nézz el,mert az a félelem jelét mutatja! addig nézz a szemébe, amíg ő el nem nézz. És nem árt, ha sportolsz... köztudott, hogy az emberek jobban tartanak az olyantól,akin van úgymond izom :) szóval járj küzdősportra vagy edzőterembe.... így meg is tudod védni magadat + levezeted a feszültséget,amit okoztak ;)

Engem évekig csesztettek, míg egyszer besokalltam...és nem kellett eljátszanom,hogy "bolond vagyok" egy balhénál elővettem a késemet... gyilkosság nem történt,de azóta tisztelnek ;)de ne kövesd a példámat...mondom inkább járj küzdősportra,ahogy én!


JA és ez minden MAGYAR embernek szól,aki csicska és fél tőlük:

A rajokat próbáld kielemezni pszichológiai szempontból,már aki ért ehhez... és látni fogod a testtartásából,járásából, hogy kamu...azaz csak próbálja keménynek mutatni magát,de legbelül a legtöbb fél!!! vagy hallgasd a hangját, nem véletlen beszélnek hangosan vagy köpködnek vagy rágóznak nyitott szájjal + káromkodnak...csak egy álarc ez ;)

19/L ;)

2010. dec. 3. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

ezt még el kell mondanom :)

nem egyszer történt(de persze miután már edzettem + küzdősportra jártam)

Én védtem meg a buszon nem egy embert a cigányoktól (fiúkat!!!!)

volt egy esett,amikor 10-15 cigány szállt fel egy éjszakai buszra...és kiszúrták a középen álló leggyengébbnek tűnő fiút: vékony, magába forduló,szemüveges gyereket....egyből oda mentek hozzá kinevették, elvették a szemüvegét stb... na erre én már egyből meredten néztem a félhetően "a rajok főnöke" szemébe,vér szemet kaptam,ők először nézegettek,hogy jól nézek ki stb.

Erre oda megyek kiveszem a kezükből a szemüveget és leoltottam őket,h mit képzelnek magukról és vissza adtam a fiúnak a szemüvegét. Körbe néztem és annyi magyar volt a buszon,hogy elkezdtem leoltani őket,h mi a szart félnek az ilyenektől...mindenki csak elfordult :S és láttam a buszon egy "hungaristát"...hát mondom szép...rá is jó csúnyán néztem,hogy milyen kis csicska... ja és a cigányok csöndbe maradtak és előre ültek!!! hát nem vicc:O

2010. dec. 3. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó, 19/L


Kérlek a késes esetedet csak kellő körültekintéssel emlegesd. Mikor többen vannak, és valaki megsérül a késtől, akkor az összes raj tanúsítani fogja, hogy ők jogos önvédelemből szúrtak meg téged a saját késeddel.... Ha meg neked sikerül megszúrni őket, még rosszabb helyzetbe kerül a védekező ember ha ügy lesz belőle....


Egyébként nagyon tisztelendő a bátorságod, minden elismerésem, tökös lány lehetsz :)


Annyit tennék hozzá, hogy én vagyok aki a barátkozást ajánlotta (amit valamiért úgy nézem csicskaságnak értelmeztek.... vannak nektek barátaitok? akkor ezek szerint nekik is csicskáik vagytok? költői kérdés... naugye hogy barátkozni nem egyenlő csicskasággal)


Azt emelném ki 19/L válaszából, hogy "ne mutass félelmet" és hogy "valójában belül ők is félnek ,csak keménynek tettetik magukat". Ezzel teljesen egyetértek.


Azt vegyétek észre, hogy a barátkozás ennek a két fő gondolatnak NEM mond ellent: odamész, bátran a szemükbe nézel, és megkérdezed: "hogy vagy?" Ez csicskaság? Nem hinném. Bátor? Tuti néz nagyot a raj, hogy valaki magabiztosan odasétál hozzá és intéz egy olyan kérdést felé, amit talán még életében nem hallott fehér embertől...

És akkor ehhez adódik hozzá hogy a raj belül fél. Látja hogy te meg nem félsz. Mit vált ki? Azt hogy a raj kíváncsivá válik. Tudni akarja mit tudsz te, amiért ilyen bátor és nyugodt vagy. Miért nincs benned feszültség? Miért tudsz törődni vele, holott a többi magyar jó esetben le se szarja őket, rosszabb esetben utálja őket... És ez oda fog kilyukadni, hogy a raj tisztelni fog. A raj akar megismerni téged. A raj akar csicskává válni!


De csak ismételni tudom magam: ennek a tanácsnak a lényegét a legtöbb felnőtt sem látja be... Hiába az erőszak paradigmája sokkal vonzóbb... Én is ezért járok küzdősportra... De az akkor is csak a második eszköz a szerszámos ládámban :)


22/F

2010. dec. 3. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!