Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miben nyilvánul meg külsőleg...

Miben nyilvánul meg külsőleg az, ha valaki leszbikus?

Figyelt kérdés

Hallottam olyanról, hogy aki kissé "fiússan", lazán öltözködik az már leszbikus.

Szerintem ez egy baromság. Aki nem úgy néz ki mint egy csini cicababa, az már ferde hajlamú? De külsőleg akkor miben nyilvánul ez meg? Öltözködés meg ilyenek.


2011. márc. 16. 17:33
 1/8 anonim válasza:
Ez igazából nem külsőleg nyilvánul meg, hanem belsőleg. Attól még, hogy lezbikus, attól még öltözhet ugyanolyan csinosan, mint bármely más nő. Ám sokszor tényleg kicsit fiúsan öltözik, de való igaz, hogy nem kell cicababának lenni. :)
2011. márc. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Semmiben. A szexuális irányultságnak és az öltözködés és ilyesmi között nincs sok összefüggés. (A femininen öltöző pasik sem biztos, hogy melegek főleg a mostani "metroszexuális" divat terjedésével :D )
2011. márc. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Külsőleg semmiben.Láttam már persze olyan leszbi lányt,aki fiúsan nézett ki,mert nyilván így érezte jól magát,és inkább férfias a leleke,ezért vonzódik a nőkhöz,de ez nem törvényszerű.A divatleszbikus cicababák,meg úgy néznek ki,mint akármelyik plázamaca,csak kézenfogva járnak.
2011. márc. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Semmi külső jegye nincs. Van egy csoportja a leszbikusoknak, akik fiúsan öltözködnek, őket butch-oknak hívják, de egy csak egy csoport. Engem is néznek leszbinek, mert fiúsan öltözködök. Nem értik meg, hogy ez a kényelmes. Nekem.

A legtöbb leszbiről nem mondanád meg ránézérse. Csak abból, ahogy rád néznek.

2011. márc. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én sose voltam az a tipikus lányos lány! :O Leszbi vagyok?

Na amúgy komolyra véve a szót: ha ránézel nem jössz rá; ha rád néz akkor jössz rá (pontosan, ahogy az előző írta).

És ez hülyeség. A ferdehajlamúságot belülről lehet felfedezni!

2011. márc. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Külsőleg semmiben. Sok leszbit ismertem régebben, de egyik sem volt cseppet sem fiús.
2011. márc. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
És az ahogy rád néz, azt körül lehet írni? :D Tehát olyan flörtölősen néz rád vagy hogy? Mert mondjuk ha egy lány csak úgy ránéz egy fiúra nem biztos hogy úgy fog ránézni mint ha akarna valamit.
2011. márc. 17. 17:03
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor fogod észrevenni, hogy leszbikus, ha flörtölni akar veled. És akkor tuti észre fogod venni :-)
2011. márc. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!