Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miben nyilvánul meg, ha...

Miben nyilvánul meg, ha valakinek fejletlen az érzékelő oldala?

Figyelt kérdés
2011. jan. 21. 16:13
 1/3 anonim ***** válasza:
76%

Nos pl:Filmnézés a legjobb példa!!!

Beültetsz valakit egy horror film elé vagy egy vígjáték elé és figyeled a reakcióit!!!

Nos erre komoly tesztek is léteznek a katonaságnál...

Pl:a tökéletes gyilkológépnek nem szabad még gondolkoznia sem ha meg kell ölni valakit,a különbség az ha neki és nekünk mutatnak olyan fényképeket amin feltrancsírozott hullák vannak nos a katona nem reagál mi közben meg elvagyok borzadva hogy te jó ég...nos általában a tömeggyilkosok is hasonlóan nem éreznek semmit ha ilyet látnak ezért nem is vannak tisztában vele hogy ez mennyire nem helyes.....

Bocsi a sok dumáért!!!

Amúgy pontosíthatnál nyugodtan a kérdéseden mert ez így nem tiszta,szerintem!

Amugy meg ha olyanról lenne szó hogy a párod nem mondja hogy szeret vagy ilyesmi akkor ne ilyedj meg mert semmi gáz nincsen!!!Sok ember elrejti az érzelmeit mert sokat csalódott az életben és ettől ridegnek is tűnhet az illető pedig nem mert idővel puhul a dolog....

Remélem tudtam válasszal szolgálni!

Üdv!

2011. jan. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én sem érzek semmit ha feltrancsírozott hullákat látok...
2011. jan. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

utolsónak üzenem:Lépj be a hadseregbe, utazd be a világot, találkozz érdekes emberekkel - és öld meg őket!

XD

2011. jan. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!