Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért vagyok állandóan rosszke...

Miért vagyok állandóan rosszkedvű?

Figyelt kérdés
Az életben majdnem mindenem megvan, sportolok, normális családom van, nem élek stresszes életet.Egyedül barátnőm nincs, de arra nincs is túl sok esély, bár nem hinném, hogy konkrétan ez lenne a probléma forrása, bár meglehet.
2011. márc. 17. 15:45
 1/7 A kérdező kommentje:
Azért nem vagyok biztos, abba, hogy közre játszik e a barátnő hiánya a rosszkedvemben, mert még sosem volt, és nem nagyon tudom, hogy miylen az ha van, mennyire dobja fel az embert. 17/F
2011. márc. 17. 15:48
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem sem volt barátnőm, nem is szeretnék mostanában.

18/F

2011. márc. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A szerelem megváltoztathatja az életedet.
2011. márc. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
az idő is közrejátszhat benne. de szerintem próbál meg végiggondolni hogy nincs-e olyan dolog ami ezt okozhatja, nem-e hiányzik valami az életedből, esetleg új célkitűzések is kilendíthetnek a rosszkedvből.
2011. márc. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
"A szerelem megváltoztathatja az életedet." -> jah, elcseszi!!! :'(
2011. márc. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyértelmű barátnőhiány. Nálam is ez a helyzet, maximálisan elégedett vagyok magammal, de vannak viszont lelki problémák, és ez miatt nem volt még senkim, mindenkit elszalasztottam. Egy ideig elvagy, céljaidnak élsz, aztán ahogy telik az idő, és látod a környezetedben a sok látszólag boldog embert, akkor átgondolod, hogy te másvagy, és hogy szükség volna egy lelki társra, egy drága nő lágy ölelésére, mert ez nélkül fene enné is meg, de nem élet ez a ro-hadék szemét élet. Egy idő után a magány zabálni kezdi az agyadat, az elmédet, a lelkedet, és beleőrülsz a végén, ezután meg kiírtod magadat. Nekem legalábbis így van, volt már ,hogy azt is kitűztem, mikor fogom kivégezni magamat. De mindig urrá tudtam lenni a helyzeten, az agykontroll mestere lettem az évek során, és képes vagyok irányítani az érzelmeimet. Már csak azt kéne megoldani, hogy boldoggá váljak, és legyen egy barátnő, de ahhoz tudom kéne nyitni feléjük, én meg nem vagyok túl haverkodós féle, hideg ,távolságtartóvá tett a sok év lelki magány, amit az élet eseményei hoztak így. Nehéz a visszaút.
2012. aug. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy elcseszi az életed.Ha szerencsés vagy, amire van 100 az 1 hez esélyed a mai világban, akkor állati jó lesz neked. Ha nem, ha rossz partnereket fogsz ki, ha nem találod az igazit, akkor ugyanúgy magányosan rohad-sz el,csak van valaki körülötted. A szerelem lutri, vagy bejön,vagy nem. Ha nem próbálkozol boldog emberré válni,akkor nem leszel az sohasem. Ha próbálkozol, akkor valószínüleg elbuksz, de van remény egy szebb, boldogabb világ eljövetelére számodra. Ez nem mindegy! Már egy prosti is megteszi indításképp, ha máshogy nem prögnek fel a dolgok. A remény mindig él, amíg létezünk. Csak vannak last minute emberek.
2012. aug. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!