Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért vagyok ilyen rosszkedvű...

Miért vagyok ilyen rosszkedvű és bunkó?

Figyelt kérdés
Egyre többször van, hogy minden különösebb ok nélkül rám jön a rossz hangulat, és olyankor mindenkivel kötözködök. azt érzem, hogy szinte szeretném, ha összevesznénk, és egyedül maradhatnék és sajnáltathatnám magam, vagy valami. nem értem miért van ez, miért vagyok ilyen boldogtalan és ilyen szemét?! a régi magam akarok lenni. volt már valaki ilyen helyzetben?
2011. okt. 21. 19:24
 1/3 anonim ***** válasza:
nekem is volt olyan h elment az életkedvem is szinet és elég bunkó voltam.pedig nem volt rá okom.
2011. okt. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
lehet, hogy valami nagy változás volt az életedben (halál, stb) bár ezt így random nem akarom eldönteni neked, csupán tapasztalat. amúgy télen meg ősszel általában romlik az ember hangulata,és most nem arra gondolok, hogy az xy hormon kevesebbet termelődik mert nem süt a nap, hanem úgy általánosságban - vége a nyárnak, amikor kivetted a szabit és leugrottál Balatonra, vagy csak otthon pihentél, most meg nagyon kell hajtani. amúgy nézd pozitívan a dolgokat :)
2011. okt. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sajnos azt kell, hogy mondjam én is ilyen vagyok. Valamikor rám tör a rosszkedv (az utóbbi napokban gyakran) és akkor érzem magam a legjobban, ha mindenkit eltaszítok magam mellől, de nyilván szarul estik, de talán ettől tartok a legjobban, hogy magam leszek és ilyenkor minél hamarabb be is következik... talán ezzel a cselekedettel készülök fel erre vagy nem tudom.

21/F

2011. okt. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!