Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek szerintetek?

Mit tegyek szerintetek?

Figyelt kérdés

16/L vagyok.Az a nagy gondom,hogy bár nem vagyok kövér kifejezetten,de van rajtam pár plusz,viszont szerintem nem vészes,mivel egészségesen táplálkozunk !Azért jött fel ez a pár plusz,mert én elhanyagoltam magam az utóbbi ídőben és nem sportoltam sokat.Különben 155 cm és 64 kg vagyok

Szóval az a gondom,hogy én még szeretnék nőni testmagasságban.És elterveztem,hogy ezért most nem diétázok és nem eszek kevesebbet,mivel feltétlenül szeretnék még nőni és szerintem el is érhetem,ha bőségesen táplálkozom és mozgok mellette.

Csak az a probléma,hogy jön a nyár,jön a szoknyák és rövid ruhák ideje és én nem tudom mit tegyek.

Szívemszerint nem diétáznék,mivel a célom az volna,hogy még nőjjek és azt nem lehet ha nem étkezem bőségesen.

Viszont sajnos félek egy kicsit attól,hogy mi lesz velem mikor mindenki kirakja a vékony combját és mindenét,én pedig nem leszek olyan "bombázó" mint a többi....Én lefogok fogyni,az egyszer biztos! Most is letudnék. Csak még nem akarnék,mert fogyni lehet később is,de nőni már nem


Mi a véleményetek ? Előre is köszönöm!


2011. márc. 17. 15:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem egyensúlyba lehet hozni a helyes táplálkozást és a mozgást is úgy hogy nőj is és közben megfelelő testsúlyra fogyj le.
2011. márc. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Próbálj olyan ételeket találni amik a növést is segítik és a megfelelő súlyt is elérheted mozgással együtt.
2011. márc. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hm, 155 centihez elég sok az a 64. Nem vagyok szőrösszívű, és nincs rosszabb, mint az anorexiás kinézetű fiatal lányok, de ez picit tényleg túl sok.

A testmagasságod csak akkor függne össze a kajával, ha súlyosan alultáplált lennél, ez a veszély azonban nem fenyeget.

Ne tarts szigorú diétát vagy fogyókúrát, de mérsékelt mennyiséget egyél, mert így nem nőni fogsz, hanem tovább hízni, ami tönkreteheti az ízületeidet és a keringésedet.

Ja és mozogj többet!!!

Az segít, hogy bármilyen magas is leszel, harmonikus tested legyen!

2011. márc. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!