Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ki menyit tud a halálról?

Ki menyit tud a halálról?

Figyelt kérdés

Beszéltél már olyan emberrel aki egy ideig halott volt?

Esetleg te átélted már?

Ez ugyis egy anonim hely, itt leirhatod minden tudásod, bármilyen sztorid van, amit halottál, átéltél, ird le légysz!

Fontos lenne!!

Én pl halottam egy olyan esetről hogy az ember meghalt, és felélesztették és azt álitotta hogy látott a kórház teteén egy patikát, utánna néztek és télleg ott volt.

Vagy azt hogy az ember meghalt és felélesztették és megmondta a szomszéd szobában levő nővér zokni szinét meg ilyesmit...


17-f


2009. febr. 24. 09:20
 1/10 anonim ***** válasza:
91%

Meghalni még nem haltam meg, de hasonlót már tapasztaltam (testből való kilépés) jópárszor. Egy ideje már szándékosan csinálom. Korántsem lehetetlen, és elég messzire lehet vándorolni ilyenkor a testtől. És olyan helyekre bemehet az ember, ahova egyébként nem. Nagyon élvezetes tud lenni. :))

Viszont azt mondják, hogy ilyenkor ha nem talál vissza a "lelked"/"tudatod" (nem tudom, minek nevezzem), akkor idővel meghalsz. A tested, ami ottmarad, az meg egyébként is igen kiszolgáltatott.


Így nem tartom elképzelhetetlennek, hogy halál után is ilyet tapasztaltak egyesek.

2009. febr. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én pl azt tapasztaltam, hogy bárkinek bárhol el tudom mesélni hogy néz ki a dédapám, aki 10 nappal a születése előtt halt meg és nincs róla kép, emlékszem hogy anyukámnak régen elmeséltem meg a mamámnak hogy hogy nézett ki és csodálkoztak hogy honnét tudom, persze nem akarták elhinni, azt gondolták hogy csak hülyeség az egész vagy hogy a papám elmondta, pedig nem igy van.......
2009. febr. 24. 10:46
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

attól függ ki miben hisz,de lehetséges,hogy már találkoztál vele.(?)valahol.

a buddhisták a lélek vándorlásban hisznek.Vagyis,hogy lehet benned született ujjá. m.

2009. febr. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%

Ez lenne az asztrálutazás.

Nekem a nagybátyám, mielőtt elhunyt volna, vissza kellett hozni az életbe. Akkor ott voltak mellette a szüleim, és mondta nekik, hogy míg a 'halál torkában' volt, az egészet egy harmadik személy szemszögéből látta, vagy valami ilyesmi. Én erről nem tudok sokat, nem voltam ott, de kicsit kellemetlen erről beszélni.

2009. febr. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az első válaszoló hozzászólása nagyon "tetszett".

Kíváncsi lennék, hogy mindez hogyan sikerül, szívesen olvasnám, ha megosztanád velem!

Köszi!

2009. febr. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én olvastam egy könyvet a reinkarnációról, abban is vannak ilyen "testből ilépős" sztorik, nagyon érdekes volt, csak ajánlani tudom nektek is! Visszatérés (A reinkarnáció tudománya) a címe.
2009. febr. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Leginkább önuralom és akaraterő kell hozzá. Meg egyfajta "eggyéválás".

De hosszú lenne így leírni, hogy hogyan sikerül. Meg nem is osztanám meg, ha nem gond, mert nem tudok róla eleget. Na meg pontosan elmondani is nagyon nehéz lenne. Ugyanis én is még csak kutatom az ilyen dolgoknak az okát, eredetét, működését. Csinálom, mert tudom csinálni, de a háttere még nekem is homályos, így inkább nem mondanám el. Sok ilyen dolgot tudok csinálni, de nálam ez gyakorlatilag ösztönös. Olyan, mint a lélegzés, vagy a séta. Egyszerűen csak tudom.

Ugyanígy tudok szellemet idézni, vagy visszaparancsolni, néha meglátok dolgokat előre. De tudom emberek érzelmeit is befolyásolni. Lecsillapítani, vagy feldühíteni őket. Félelmet tudok bennük kelteni, de vonzalmat is. Néha még irányt is tudok adni az érzelmüknek. Képes vagyok eltűnni közöttük, és úgy elmenni mellettük, hogy nem emlékeznek rám, mégha beszéltem is velük. De úgy is tudok csinálni, hogy felhívjam magamra a figyelmet, és mindenki észrevegyen - bár ezt nem szeretem. Néha sikerül üzenetet küldeni embereknek, és néha "fogom" is mások üzeneteit. Bár náluk ez nem szokott tudatos lenni, csak erősen gondolnak talá rá.

Újabban meg épp azt gyakorlom, hogy hogyan tudnék tárgyakat mozgatni. De még nem sikerült. :)

Soha nem tanultam ezeket, csak olvastam egy-két dolgot róluk, és mégis sikerül. Általában akkor, amikor ... hülyén fog hangzani: együtt élek a természettel/világgal. Eggyé válok ilyenkor vele, és ilyenkor tudom uralni is. Olyan érzés néha, mintha egy lennék a mindenséggel, és ilyenkor tudom használni az energiáit.

Hogy te hogyan tudnád ugyanezt, nem tudom. Szerintem mindenki képes erre, de hogy hogyan, arról fogalmam sincs.

(1.)

2009. febr. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm szépen,hogy mindezt leírtad nekem!

Különleges ember vagy!:-)

2009. febr. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Különlegesnek még csak különleges. De arra nem vennék újabban mérget, hogy ember... :S
2009. febr. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem a nagymamam meselte, hogy meg kelett mutsek meg regebben, es a kelletenel tobb altatoport (allitolag akkor meg csak ez volt) adtak be neki, igy klinikai halalt halt, vagy hogy is mondjak neki.

Es meselte, hogy latta azt a bizonyos folyosot (ezt mind azelott mondta, mielott a tvbol ezt hallotam volna, szoval meg eleg regen). Es hogy ott alt a folyoso vegen, es a masik vegen ott volt a feny, es valamilyen arc rajzolodott ki a feny melett. Elotte ahol allt, volt valami cernafelehez hasonlitotta, mint egy olyan celvonal, amit meghuznak a palyan, vagy mi is az. Es azt nem engedte 'valami/valaki' hogy atlepje.

Majd sikerult ujraeleszteni ot, es felkelt....

Nekem kicsit fura volt mindezt hallani, de erdekes volt. :)

2009. márc. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!