Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ez szellem lenne? Vagy szórako...

Ez szellem lenne? Vagy szórakoznak?

Figyelt kérdés

1. ESET---- Este zárom be az ablakot, engedem le a redőnyt, amikor a velem szenben lévő házban az egyik szobában egy pillanatra felvillan a lámpa! (nem éjjeli lámpa) Várok hátha van ott valaki. semmi.


2. ESET---- Este zárom be az ablakot, engedem le a redőnyt, amikor a velem szenben lévő házban a fent említett szobában, megjeleni egy sötét csukjás alak (sötét szobában). Erősen bámul, és én remegek, és egyszercsak áttetsző lesz és eltűnik! Megint várok semmi!


3. ESET---- Egy nyári napon, nagy zivatar villámlás, a szomszédban (az előbb említett szomszédban), nyitva az ablak, és el van húzva a függöny (gondolom szunyiként funkcionált), amikor megjelenik egy idős hölgy a függöny mögött, (arcát nem lehetett látni) és ott áll a nagy zivatar közepette különben a szobába az esső is bevert 80km/h-s szél, és itt-ott jégesső. Áll és egyszer csak a hölgy orra előtt 50 cm-re lévő párkányba belevág a villám. Ekkor a hölgy egyszer csak eltűnik.


NOS?


2009. febr. 25. 17:24
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
100%
Dikk. Hát kérdezd meg mizu náluk. Nemtok jobbat. Hallod ha ez igaz, az durva.
2009. febr. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:
Komolyan?
2009. febr. 25. 17:35
 3/40 anonim ***** válasza:
100%
Jah :D
2009. febr. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
100%
végy erőt madagon, ballagj át, kopogj be, és udvariasan kérdezed meg, miújság náluk, mert fura dolgokat észleltél. ha semmi különös, akkor nyugi, ha mégis van valami, akkoris nyugi, nem bántanak. :)
2009. febr. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
78%

*magadon

*kérdezd

2009. febr. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
100%

A Mimic harmadik részében benne van a megfejtés.

Én nem mennék át a helyedben:)

2009. febr. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom én mit csinálnék a helyedben,de a férjemet ismervén ő bizti átmenne megnézni mizu ott a szembe szomszédba,paneében laksz?mert ha igen lehet mások is(alattatok,fölöttetek)is látnak hasonlókat
2009. febr. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
84%
panelben-t akartam írni
2009. febr. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
100%
Menj át, kérdezz rá, én legaálbbis tuti átmennék... :)
2009. febr. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem mersz átmenni,én szívesen átmegyek,ha elárulod a címet!:D
2009. febr. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!