Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szeretnék szellemet idézni a...

Titoktina kérdése:

Szeretnék szellemet idézni a barátaimmal . Hogyan kell csinálni? Mit tudtuk a szellem idézésről?

Figyelt kérdés
2010. nov. 8. 17:18
 1/3 anonim válasza:

Szia!

Én már idéztem szellemet Halloweenkor a legjobb barátnőmmel nem biztos, hogy jól, de az tudom, hogy eldőlt a szék és megszólalt a mozgásra hápogó kacsa és senki nem volt ott:). Hát mi úgy csináltuk h egy régi szerettünknek a fényképét elővettük, gyertyákat tettünk oda felidéztük az emlékeinket és ígyírtunk egy verset és azt mondtuk el gyorsan egymás után és közben egymás kezét fogtuk. A folytatásról nem tudok semmit sem írni, mert az egyik barátnőm akivel még csináltuk tökre fosott és ezért abba hagytuk:(

2010. nov. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Vigyázat, mindenesetre !

A szellemidézéskor kapcsolatba került szellemek nem biztos, hogy jóindulatúak lesznek, elég kockázatos dolog

2010. nov. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nehéz lesz, főleg úgy, hogy nem is léteznek

az én elképzelésem mindenesetre az, hogy a képzeletünk kreál "szellemeket", szóval el kell hinnetek, hogy tényleg léteznek

ja és google --> szellemidézés

olvastam már pár dolgot ezekről, kommenteket egyes oldalakon, nézz utána

2010. nov. 28. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!