Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ebben a korban normális, hogy...

Ebben a korban normális, hogy mindentől ennyire félek és hogy ennyire érzékeny vagyok?

Figyelt kérdés
Kezdjük ott,hogy 15 éves lány vagyok(tinédzserkos..stb,stb.).Mostanában épp elég megrázkódtatáson vagyok túl:rengeteg veszekedés a szüleimmel(alkoholista az apám-eléggé idegbeteg,minden baja van,anyám meg csak a maga igazát hajtja mindig,meg se hallgat),barátnőmmel is rengeteget veszekedtem:/,meghalt egy osztálytársam barátnője(azaz öngyilkos lett),és azóta mindenkit úgy féltek..meg hát ugye hallottam drogos túladagolásos halálról,rákos megbetegedésről..stb.,nagyon felkavaró esetek voltak ezek.Ezek miatt vagyok túlérzékeny,szerintem,de ez nagyon nem normális:| szerintem..de még depressziós nem vagyok,hiszen ha süt a nap meg csiripelnek a kismadarak én már mosolygok:) én minden apró dolognak nagyon tudok örülni,és oda vagyok a kis plüss kutyusomért,amit barátnőm félév után adott nekem a barátságunk jelképéül.Ő olyan,mintha testvérem lenne,de sajnos 1,5 órányira lakik innen,most meg még költözni is akarnak:'( ki tudja hova!?..:( és akkor nem tud jönni és jajj,mi lesz velem? más barátnő nekem nem nagyon kell,vele nagyon el vagyok ő a másik felem.Nagyon szeretem tényleg!Amikor múltkor itt aludt egy éjszakát,és elment vasárnap este én elkezdtem sírni:(( annyira éreztem h még ott alszik az ágyban mellettem..de adott kutyusplüsst és ölelgettem.:D ahj..:/ most valahogy hiányzik ő nagyon!Meg..ölelés meg ilyesmi ..de hogy ennyire kell a szeretet és sosem telek be vele..?? ez normális?
2011. márc. 29. 21:57
 1/4 anonim válasza:
Szerintem most elég sok minden össze jött neked. Nekem is volt olyan időszakom, hogy mindenen sírtam, nagyon egyedül éreztem magam. De ilyenkor kezembe vettem egy jó könyvet ami tisztára kikapcsolt vagy megnéztem egy jó filmet zenét hallgattam. Meg beszéltem a gondomat azokkal az emberekkel akikkel problémám volt. Szerintem túl leszel ezen az időszakon minden embernek van ilyen időszaka. A barátnődhöz szerintem azért ragaszkodsz ennyire, mert lehet ő az egyetlen akinek mindent el mondhatsz akiben megbízhatsz és aki kimutatja, hogy szeret téged. A szüleiddel kapcsolatban én úgy gondolom, hogy anyukádnak mondd el őszintén, hogy mi bánt vele kapcsolatban. És lehet, hogy elgondolkodik azon amit mondasz. Engem is megviselnek ha rákról, drogtúladagolásról hallok de ha mindig csak erre fogsz gondolni akkor sose leszel boldog. Persze mindenki aggódik a szeretteiért, de boldognak is kell lenni. Szerintem keres más barátokat is. Nem kell, hogy ennyire közel álljanak hozzád, mint ez a barátnőd de azért jó ha több emberrel tudsz beszélgetni főleg ha a barátnőd elköltözik. Járj emberek közé moziba, vásárolgatni, sétálni. Szerintem teljesen normális vagy csak egy kicsit szeretet hiányos. De majd túl leszel rajta :)
2011. márc. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kicsit szeretethiányos?Őrülten szeretethiányos:$:D nekem sosem elég:) van barátom,de igen,egyetértek,a problémákat meg kell beszélni..de anyámmal nagyon nehéz:/
2011. márc. 30. 19:26
 3/4 anonim válasza:
Akkor is próbáld meg, hát ha meg hallgat egy próbát meg ér próbáld ezt a beszélgetést olyankor időzíteni mikor jobb kedve van.
2011. márc. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
túzz erősen
2011. ápr. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!