Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1,5 éve fiam válogat. Nem...

1,5 éve fiam válogat. Nem mindegy milyen ruhát, sapit adok rá. Ja és mostanság mindentöl fél. Mi lehet ez? Másnak is viselkedik igy a babája? Normális viselkedés ez?

Figyelt kérdés
képes órákig azon orditani,hanem azt a ruhát kapja,amit ö kiszemelt,illetve ami a kedvence.már kikészit,jo idöben meleg nacit,meg sapit akar,hidegben meg forditva.ezt hogy kezeljem?
2011. aug. 13. 21:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Ismerek ilyet, elég hiú felnőtt férfivá vált, ad magára, szeret öltözni. Nem meleg!

Vagy ráhagyod, vagy következetesen rövidre zárod, és azt veszi fel, amit TE kikészítesz és ráadsz. Én az utóbbit javaslom. Ne tutujgasd, ne is érje el a ruháit. Készítsd elő, gyorsan add rá, és kész, nincs helye fellebbezésnek. Talán túl keménynek tűnik, de szerintem ilyen helyzetben mást nem tehetsz.

Ha jön az enyhülés, hogy jaj, akkor adok egy másikat kisfiam, ez jó lesz? Akkor is jön az ordítás, hogy neeeeeeeeeeeem. És akkor előveszel még egyet, még egyet... ez szerintem nem jó.

Bár mondom, valószínűleg ilyen tipus a fiad, megváltozni nem fog, csak megtanulhatod kezelni :)

2011. aug. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A félelem pedig: kinevetni, elszólni nem szabad miatta, csak megpróbálni megnyugtatni.
2011. aug. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
magyarázd el neki, hidegben mi kell, és válasszon ő a meleg ruhák KÖZÜL.
2011. dec. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!