Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi történt velem? (többi lent)?

Mi történt velem? (többi lent)?

Figyelt kérdés

Még év elején(január)elterveztem hogy javítok és tartom azokat a jegyeket amiket szeretnék(pl 4-es voltam irodalomból és azt szeretném megtartani), hát mit mondjak általános angolból 4-es voltam és 3-as lettem angol szókincsből 3-as voltam félévkor és csak egyeteln egy 4-esem van és amit kapok jegyet szerintem hárma lesz

irodalomból eddig semmi erőfeszítéssel 4-es voltam most meg 3-as ,matekból is rontottam ,pedig én akarok javítani csak...nemtom vagy eszem nincs hozzá ami eddig volt vagy ez valamilyen kamaszkori átok vagymi? :S

14/F


2011. ápr. 3. 17:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Egyszerű: jön a tavasz...

Nekem sincs kedvem ebben a gyönyörű napsütétes, kellemes időben itthon ülni a könyvek felett.

Szerencsés alkat vagyok, mert ritkán feleltetnek a tanárok, a dolgozatokra pedig mindig készülök, így minimum tartom a félévi szintet, de van amiből javítottam:)


Talán téged is a tavasz varázsolt el,s hiába ülsz le, hogy tanulsz, mégsem sikerül annyira.

15L

2011. ápr. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nemtudom:DLehet,hogy csak azért van ez,mert eltervezted,hogy javítani akarsz,de túl sok ez neked.Én is elterveztem,infóból...az ofő tartja...aki utál...szóval!Mindent bele,biztos sikerülni fog:)
2011. ápr. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!