Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Olyasmi történt velem amire...

Olyasmi történt velem amire sosem számítottam, és talán lesz folytatás is. De ez lehetséges?

Figyelt kérdés

Na szoval kezdjük ott hogy 15 éves bi fiú vagyok, ezt senki sem tudja rólam, mindenki hetero-nak gondol, már volt csajom is. A tegnapi napon az életemben olyan dolog történt, amilyen eddig még soha fiúval. Annyit kell még tudni hogy mindig is azt gondoltam a legjobb haveromról, akivel ez megesett, hogy elég jól néz ki.



Tegnap felkeltem, egy átlagos reggel.

11:00: Fellépek MSN-re, dumálok haverommal (aki egyébként a legjobb barátom, bár csak 5-6 hónapja haverkodunk), írja h mennyek át hozzájuk. Megbeszéltük, átmegyek.


13:00: Elindulok az állomásra, felszállok a vonatra és elmegyek.


14:00: Haverom ott vár a megállóban, elmegyünk hozzájuk, megnézünk pár filmet, majd elmegyünk focizni egy kicsit.


19:30 (kb): Még van másfél órám a vonatig.

Bekapcsolja a tv-t. Haverom kérdezi h fel tudom-e emelni. mondom próbáljuk meg. Utána ő is megpróbál megemelni engem. Véletlen (hogy valóban véletlen volt-e azt nem tudom) ledőlünk az ágyra. Aztán nem állunk fel, feksznk ott pár percig egymáson aztán átölel és a mellkasomra teszi a fejét (!). Erre én meglepődöm, de ezt leplezve megkérdezem szépen nyugodtan hogy mit csinál. Erre csak annyit válaszolt: "Nyugi nem vagyok meleg ha arra gondolsz. De így kényelmes.


10 perccel később mondja hogy öleljem át én is. Erre meglepődve mégjobban, de megteszem. Ott fekszünk a ágyán, ölelkezve, mindezt úgy hogy az anyja bármikor benyithat. Aztán így feküdtünk majdnem egy órán át különböző helyzetekben (közben olyanokat csinált hogy simogatta a lábam, hátam, hasam fele, de nem feltűnöen. Odadugta a fejét az enyémhez, meg ilyenek) És akkor feláll (mármint nem a nemiszerve, hanem ő maga). Erre fölém áll a fejemhez, azt mondja hogy most jobb ha becsukom a szemem. Én becsukom, és arra gondolok hogy basszus, ha ez most lesmárol akkor az egész róla alkotott képem megváltozik. De nem sárolt le, 10-15 másodpercig gondolkodott, majd odadugta a fejét enyémhez és megszagolta az orrom. Ezen aztán végképp meglepődtem, szoval teljessen biztos vagyok benne hogy le akart smárolni, csak fél, hogy mit fogok reagálni, és mégsem tette meg. Erre mondtam hogy el kéne indulni az állomásra mert anyám kinyír ha lekésem a vonatot.


20:45: Elindultunk az állomásra. Útközben beszéltem vele erről, hogy tulajdnképpen mi is volt ez? Mi is történt ebben a másfél órában? De konkrétan rá is kérdeztem hogy meleg-e, de mondta hogy nem, és már volt is csaja neki is. Mindig is úgy gondoltam hogy nagyon hasinlítunk egymásra (belsőre) de hogy ennyire...de aztán jött a vonat, felszálltam, hazajöttem. Ennyi volt a napom.


Azóta sokat gondolkodok ezen. És eszembejutottak régebbifolgok, amikor ilyeneket kérdett h én jól smárolok-e, meg hogy jól néz-e ki sztem, meg mondott olyankat hogy szerete úgy kinézni mint én. De mindig is tagadta hogy meleg lenne, de viszont szinte mindig el van pirulva, és most elgondolkodtam azon, hogy lehet hogy csak akkor van elpirulva ha ott vagyok? :O


Na most a hosszú szöveg után azt kérdezném, hogy szerintetek mennyi az esélye annak, hogy vonzódik hozzám? Csinál ilyet egyáltalán egy olyan 15 éves fiú aki teljessen hetero?


2011. jan. 16. 17:29
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
69%
tuti homokzsák:)
2011. jan. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Te szerencsétlen nincs jobb hely hogy veszekedjél? Én nem fogok nekiállni veled veszekedni, mert olyan emberekkel akiknek az IQ-ja nem éri el a 10-et nem érdemes veszekedni. De úgylátom nem fogtad fel amit írtam. Nem vagyok meleg, csak bi. És soha senki sem fogja megtudni hogy a fiúkat IS szeretem, maximum ő, mert benne megbízok...
2011. jan. 16. 17:39
 3/33 A kérdező kommentje:
17:39: Homokzsák biztos nem, volt már csaja, és láttam is hogy mennyire szomorú volt amikor dobta,, tehát vagy bi, vagy hetero.
2011. jan. 16. 17:41
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
tuti biszex,ilyet 1hetero nem csinál,nem símogat stb.
2011. jan. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
17:47: Köszi hogy te tudsz értelmessen válaszolni, nem úgy mint mások. Egyébként én is így gondolom. Hát majd meglátjuk mi lesz :D
2011. jan. 16. 17:51
 6/33 anonim ***** válasza:
szívesen!olyan vagy amilyen,nem kell ezért b@sztatni senkit,én a nőket szeretem,de amíg a melegek és a bi-k békén hagynak nem nézem le őket.
2011. jan. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
szerintem biztos akar valamit....
2011. jan. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
Hát én sem tudnám elképzelni hogy egy férfival éljem le az életem, meg nem is akarom, sosem jártam fiúkkal és ezután sem fogok. És szerintem senkinek sem kell tudnia, hogy mi ketten mit csinlunk amíg más nem lát :)
2011. jan. 16. 17:57
 9/33 A kérdező kommentje:
17:55: Szerintem is, de ezt valahogy meg kéne beszélnem vele szerintem mert ez így nem hagy nyugodni, de nem merem mert mi van ha mégsem bi? akkor vége a barátságnak és azt nem akarom...
2011. jan. 16. 17:59
 10/33 anonim ***** válasza:
ÉS a haverod tud a te biségedről ?
2011. jan. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!