Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mivel kössem le magam, hogy...

Mivel kössem le magam, hogy ne gondoljak rá?

Figyelt kérdés
Olyat tettem, ami miatt borzalmasan érzem magam, de csak hetek múlva tudok majd bocsánatot kérni attól, akit megbántottam, hamarabb semmiképp nem tudok vele beszélni. Állandóan csak ez jár a fejemben, semmi másra nem tudok koncentrálni. Mivel kössem le magam addig?
2010. márc. 3. 21:41
 1/5 anonim ***** válasza:
például ami számodra vicces én például ayutubon szoktam vido-kat nézni ott aztán lehet röhögni vagy lógj a barátaiddal/barátnőiddel ha nem közülük bántottál meg valakit,vagy valami sporttal vagy filmezz a neten most például jó filmek vannak a www.moovie.hu,én is megbántottam valakit é ezekkel próbálkoztam nekem bejött remélem neked is:)
2010. márc. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem ne akard elvonni mindenáron a figyelmedet erről.. próbáld tisztázni magadban, minél jobb megoldást találni, kitalálni a lehető legjobbat, amit majd mondani fogsz neki és megnyugtatni magad .. olvasgathatsz vicceket, ökörködhetsz a barátaiddal vagy nézhetsz Mr Beant .. csak arra az időre fogja elvonni a figyelmed .. este lefekvés után és reggel fogmosás közben eszedbe fog jutni, hiszen még nem oldódott meg .. próbáld meg kibírni ezt a kis időt, ami baromi soknak fog tnni..kitartás.
2010. márc. 4. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
mivel kösd le magad? kötéllel :D:D
2010. márc. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szia én is igy jártam egyszer de nekem nem használt semmi szinte mindent kiprobáltam akkor keztem kézizni kapus voltam/vagyok de még a kapuba is az járt a fejembe én csak ugy tutam tul lépni rajta h bocsánatot kértem de még utána is 2 hétik rágotam rajta

tüccybaba 10/l

2010. márc. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem msn-ezz vagy menj el bulizni bár ilyenkor nem tudom hogy az is érdemes-e:S

Én is voltam már ilyen helyzetbe akkor én néztem tv-t, neteztem, vagy ha lány vagy akkor mondjuk fesd ki magad durván, fényképezd le magad rakd föl a gépre és átküldöd barátnődnek röhögtök egyet, én szoktam ezt csinálni mikor ilyen helyzetbe vagyok vagy amikor unatkozom.:D

Halgass zemét, nekem van egy ajánlatom Flour Filigantol a Bö. Fura szövege van meg minden de barátnőm átküldte és rá vagyok kattanva.:D


13/L

2010. márc. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!