Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Es neked mibol van eleged?

Es neked mibol van eleged?

Figyelt kérdés
Hogy nekem elegem van a vilagbol, hogy soha semmi de semmi nem sikerul, hogy bena vagyok, hogy mindig mindenrol lemaradok, ha neha elhivnak valahova az is pont rossz idopontban van, hogy visszamaradott vagyok a koromhoz kepest, hogy nem tudok szorakozni, mert az mindig hatalmas stressz, felek az emberektol, mert nem tudok mirol beszelni veluk, hogy donteskeptelen vagyok, hogy nem akarok emo lenni, de megis emo vagyok... es keptelen vagyok iranyitani az eletem, hogy velem a dolgok tortennek es neha akarom neha nem.... ja es zavar hogy bunko vagyok meg ramenos meg szerencsetlen meg folyton stresszes meg ilyenek, de asszem egyenlore ennyi eleg
2011. ápr. 6. 14:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Ne aggódj ki fogod ezt nőni:D. Sok kamasz érez úgy, ahogy te, de aztán kinövik.
2011. ápr. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kezdjél el sportolni.
2011. ápr. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálam csak az emo, bunkó és a rámenős nincs, többi dettó.
2011. ápr. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ez roszz! én is voltam igy de nyugi ! keress hozzád hasonló embert és barátkozz azzal.
2011. ápr. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem vagyok egyaltalan nyugodt, mert mar nem vagyok kamasz... 18 vagyok.... :D :D
2011. ápr. 7. 15:13
 6/7 A kérdező kommentje:
de szar az élet de elni kell...
2011. ápr. 7. 15:17
 7/7 anonim ***** válasza:
attól hogy 18 vagy még nem jelenti azt hogy annyira vagy érett mind egy átlag 18 éves. én sem vagyok. de ez változni fog mert nekem is változik. nyugi.
2011. ápr. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!