Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Volt már veled, hogy valami...

Volt már veled, hogy valami olyan miatt kaptál kitüntetést, elismerést, amit nem is (te) csináltál?

Figyelt kérdés
Tehát teljesen ártatlanul kaptál elismeréseket. És milyen volt? Rossz? Vagy nem zavart, csak élvezted, hogy azt hiszik milyen jó vagy?
2011. ápr. 8. 16:20
 1/5 szamóca. ***** válasza:
hát inkább csak dicséretet. szóltam hogy nem én voltam:D
2011. ápr. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%

még nem,de el kell mondani az igazat ,mert annak aki csinálta roszul eshet hogy te aratod a gyümölcsöket helyette!

MONDD EL AZ IGAZAT mert olyan lelkiismeretfurdolásod is lehet akár hogy nem tudsz élni !!!

2011. ápr. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Lelkiismeretfurdalásom az van... vagy hát legalábbis nagyon rosszul érzem magam, de nem más helyett aratom le a babérokat. Én nem csináltam semmit ami miatt elismernek, de más sem... tehát nem más elől vettem el.
2011. ápr. 8. 18:25
 4/5 anonim ***** válasza:
91%
Nem, ilyen még nem volt. Olyan viszont gyakran megesik, hogy én csinálok valamit és mások kapják az elismerést érte.
2011. ápr. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Volt, és élveztem :D Mindenki velem foglalkozott, királyság volt :D Nem mondtam el hogy nem én voltam.
2011. ápr. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!