Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem elég sosem amit...

Miért nem elég sosem amit megtesz az ember? Miért akar mindig mindenki többet és miért nem elég sosem a teljesítmény amit tesz valaki? És miért nem kapok semmi elismerést, miközben annyi mindent megteszek? Miért nem elég semmi? Elegem van!

Figyelt kérdés
2010. szept. 6. 19:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet hogy teljesítménynövelőnek szánják azt,hogy nem elégedettek a jelenlegi teljesítményeddel?Ösztönzés,vagy ilyesmi:) Amúgy meg az ember úgy van kitalálva, hogy mindig új kihívásokat keressen, céltalanul lenni rosszabb mint szétdolgozni magad egy kitűzött célért.Hidd el!:)
2010. szept. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jó persze csak ha mindenki pl suliban tanár az takarja hogy az ő tantárgyával foglalkozz a legtöbbet és annyi házit ad hogy azt az egyet elég bőven megcsinálni nem hogy a többi másikra a házit megcsinálni, meg jó most ösztönöznek de attól még nem kéne lecseszni ha egy kicsivel is kevesebbet teljesítek miközben mások sokkal többet mulasztanak meg nem csinálnak meg ennyit és elegem van már hogy mindig többet és többet kell, én is ember vagyok.
2010. szept. 6. 20:11
 3/3 anonim ***** válasza:
Hoppá! Meg is van, megválaszoltad a saját kérdésed "én is ember vagyok." :)
2010. szept. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!