Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mivel érdemes foglalkoznom,...

Mivel érdemes foglalkoznom, azzal ami érdekel, vagy azt erőltessem ami egyáltalán nem?

Figyelt kérdés

mert most kb ezt csinálom ,matekra semmit nem tanulok csak matektanárnál(persze az sem érdekel ,de mégiscsak jobban mint a humán jellegű tantárgyak) a nyelvre most nagyon rákattantam ,már csak az önbizalmamat kéne növelnem hogy tutira sikerüljön a nyelvvizsgám ,így is elmegyek


de itt van a történelem ,a jog, közgazdaságtan, csupa csont száraz téma ,amitől legszívesebben hányok, vagy csak simán hányingerem van, de meglehetősen sokat tanulok rájuk

sok alatt 1-2 órát értek mind1ik tantárgyra


ha lehetne nagy ívben elkerülném ezeket, mert nem mennek, matekból sem vagyok túl jó mert sajnos nagyon béna a tanárom,túl nagy arcnak hiszi magát és nem magyarázza el értelmesen az anyagot


azért érzem magam jónak matekból ,mert általános iskolába tényleg benne voltam az osztályba az első 2-3 legjobb matekos között(tudom hogy ezt balf*szság kihangsúlyozni mert nevetséges ,de vmit számít talán)


5-6-7.-es korom óta életemben sajnos sok olyan nap van amiért nem érdemes élni, sajnos több mint amiért érdemes

sokszor nagyon elesettnek érzem magam és nem szeretem elfogadni ezt a világot olyannak amilyen ,tudom hogy jobb lenne ha péntekenként eljárnék bulizni és olyan lennék mint minden 2. ember ,de UTÁLOK az átlaghoz tartozni ,mert sajnos az emberek nem élnek tudatosan ,én meg előre látom sokszor a dolgokat ,de néha már túlkomplikálom, és akkor jön elő hogy miér' kellett megszületnem..

17F


2011. ápr. 8. 22:37
 1/2 anonim ***** válasza:
És miben vagy a legtehetségesebb?
2011. ápr. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Összefogás válasza:

A világot nem tudod megváltoztatni, de jobbá tenni igen, és ez erőt ad ahhoz, hogy elviseld a nehézségeket.

Az embereket nem lehet megváltoztatni, el kell fogadni olyannak, amilyenek, de pozitív gondolkodással olyan embereket tudsz magadhoz vonzani, akik hozzád hasonlóan gondolkodnak.

Akármilyen száraz a tananyag, tanuld meg, mert hamarosan itt lesz az érettségi, és ez fontos hogy sikerüljön.

Döntsd el, mi az ami igazán érdekel, és azon a területen tanulj tovább.


Ha van kedved, hallgasd Kisfaludy György időfizikus előadásait. Minden csütörtökön 19-22 óráig a Bp. 3. ker. San Marco u-i Műv. Házban.

Honlapjai:

[link] ( az angol zászlónál van elrejtve a magyar is )

[link]

[link] minden csütörtökön 9 órától

2011. ápr. 9. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!