Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Minek jobb lenni a suliban,...

Minek jobb lenni a suliban, menő csajnak vagy szép jófej átlagos csajnak?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 9. 13:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Van aki arra vágyik, hogy menő legyen, valakit nem zavar, ha nem az. Az a rossz, ha nem az vagy, aki lenni akarsz. De a te két állításod szerintem nem zárja ki egymást.
2011. ápr. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én kicsit önbizalom hiányos vagyok. A másodikat választanám.
2011. ápr. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

aki szépés jófej azért valamennyire menő is..

szóval 2.

mert az ilyen tipikis menőcsajok általában beképzeltek szemetek és a fél városnak megvoltak már.

2011. ápr. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
vagy akár lehet menő csaj aki az élet középpontjában áll de közben jófej is:)
2011. ápr. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%
az én osztályomban van egy TÖKÉLETES csaj.komolyan. gyönyörű.jók a cuccai(eszméletlen jók). 5ös tanuló. jófej.kedves, segítőkész, vicces, aranyos. rohadtszép, jó az alakja, mert tornázik kicsi kora óta. a fiúk imádják. amugy hetedikesek vagyunk, és a tizenkettedikesek buknak rá. tiszta képtelenség :) szóval lehet egyszerre valaki mindkettő is.
2011. ápr. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Menő csajnak jobb lenni!

Most nem akarom fényezni magam de a suliban imádnak a fiuk. Menő is vagyokk,jo márkás cuccokba járok.Persze nem vagyok egy bekébzelt ku*va. Szép is vagyok

2015. aug. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem felvetett ötlettel. Lehetsz egyszerre mindkettő. Csak hidd el, hogy lehetséges. Én is sokáig a második kategória voltam. Aztán rájöttem, hogy hülyeség a kategorizálás, mert ki akadályozna meg abban, hogy menő is legyek? Csinosan öltözni tudok, odafigyelek magamra. Ha még tanulsz, azt meg tudod csinálni, hogy bejárj órákra, és megcsináld a házit, tanulj dogákra. Ha ezek mennek, ettől lesz elég önbizalmad, mert tudod, hogy megteszel minden tőled telhetőt, úgyhogy könnyebb aztán jófejnek lenni, meg ismerkedni. Nekem konkrétan olyan tapasztalatom volt, mikor az új sulimban ilyen új hozzáállással kezdtem, hogy mindenki velem akart barátkozni. Mondjuk kell hozzá az is, hogy mindig azt csináld, amit te helyesnek érzel, és azokat sz.rd le, akik megjegyzéseket tesznek, vagy el akarnak téríteni.
2016. dec. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!