Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen új elfoglaltságot...

Milyen új elfoglaltságot találjak?

Figyelt kérdés

Régebben versenytáncoltam,de meguntam 4 év után,most visszamennék,de úgy is csak 1 hónapig tartana,meg csak hirtelen fellángolás egy verseny miatt,szóval semmi komoly nem lenne belőle.


Más mozgásosat nem tudtam kitalálni,nekem valami olyasmi kell,amin van zene is.


Illetve még gondolkodtam hangszereken,dobon legfőképp de csak olyan "semlegesen" gondolkodtam,szóval csak úgy,hogy milyen jó lenne ha...


Szóval,szerintetek?...:/Mihez lennék még pont jó ebben a korban?


16.F


2011. ápr. 10. 21:13
 1/4 A kérdező kommentje:
vagy bármi mást is írhattok,amit úgy gondoltok,hogy izgalmas és tetszene nekem:/ köszönöm:)
2011. ápr. 10. 21:14
 2/4 anonim válasza:
Hány éves vagy szerintem focizzál
2011. ápr. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A hangszer nagyon jó választás. Az nem csak szórakoztató, de kreatív is. Ki tudod vele fejezni magad. Persze a sportot nem helyettesíti, de nem is zárja ki.
2011. ápr. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 matekid ***** válasza:
Testépítő legyél, mixerkedj (én az avgyok, naonjó :D) kémiázz matematikázz :D a kémia alatt azt értem h pl égess anyagokat vagy keverjgess érted
2011. ápr. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!