Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért vörösödök el mindig, ha...

Miért vörösödök el mindig, ha mások előtt kell szerepelnem?

Figyelt kérdés

Már feleléskor, vizsgakor, sőt gyakorlati órákon is előfordult velem, hogy ha több ember előtt kell beszélnem vagy valamit csinálnom elvörösödök. Egyszerűen csak annyit érzek, hogy egyre jobban ég az arcom.

Nagyon rossz! És hiába gondolok másra, hiába veszek mély levegőt, nem múlik el. Csak a szereplés után pár perccel.

Hamarosan vizsgázok és nagyon nem szeretnék égő, vörös fejjel felelni a tételekből.

Van erre valami gyógyszer vagy megoldás??

Hogyan lehet ezt az érzést kontrollálni?

Sürgős lenne!


2011. ápr. 16. 18:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is mindig elvörösödök, és most tartottam kémiáéból kiselőadást. Az elején tiszta vörös voltam, aztán valahogy elengedtem magam, mert már nem törődtem vele, hogy vörös vagyok. Barátaim is mondták, akik tudják, hogy vörösödöm, hogy most elengedtem magam.
2011. ápr. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mert megnő a vérnyomásod a pulzusod, a hajszálereid kitágulnak és emiatt lesz pirosabb az arcod :)
2011. ápr. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!