Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha értekezleten beszélnem...

Ha értekezleten beszélnem kell vagy több ember előtt kell szerepelnem nagyon izgulok, szárad a szám, remegek. Van e valami készítmény ami segít?

Figyelt kérdés
2011. máj. 24. 20:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Van. Rutinnak hívják, de patikában nem kapható.
2011. máj. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

én se tudok előadni, de múltkor muszáj volt, csapatban. Én is meglepődtem magamon, h jéé, így megy. Tudtam hangosan és érthetően beszélni.

Vannak ilyen előadói készségfejlesztő tréningek, próbáld meg, hátha segít.

2011. máj. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi , majd megpróbálom!
2011. máj. 24. 20:28
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy pohár sör, nem több. De tényleg. Több embertől is hallottam az egyetemen, hogy szóbeli vizsgák előtt isznak egy pohár sört. Épp annyit ami még nem okozza minőségbeli romlását az előadásnak, de egy kicsit viszont ellazít, így bátrabban adsz elő. Ha gyors megoldás kell ezt tudom javasolni, persze ha szoktál néha inni és nem üt ki egy pohár sör, mert ismerek olyat is. Ha a későbbiekben rendszeresen adsz elő, akkor mindenképp a gyakorlás és gyakorlás, és azt fogod észrevenni hogy megy.
2011. máj. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi szépen :)
2011. máj. 25. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!