Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért ennyire népszerűek?

Miért ennyire népszerűek?

Figyelt kérdés

Fent vagyok Facebookon, és fotósnak készülök. Rengeteg képemet feltöltöm, az ismerőseimnek tetszenek, like-olják is őket rendesen, és persze olyanok is vannak, amik rólam készültek. Nem vagyok csúnya (mások szerint kifejezetten szép) és általában megtervezett és igényes képeket rakok ki (a hobbim lévén :)) de nincs kint a mellem a képeken, nem nézek ki p*csásan és nem sminkelem az arcom hat árnyalattal sötétebbre mint a testem többi része.

Viszont egy csomó ismerősöm (főleg lányok) kiraknak egy új profilképet (nem mindegyikőjük p*csa, de azért elég 'népszerűek', állandóan kommentelik mások képeit szivecskékkel és hasonlók) és 15-20 percen belül 20-30-40 vagy még ennél több like-juk lesz. Nekem ha kint van egy képem 4-5 hónapig, akkor is csak 10-15 ember kedveli, és ott azért van különbség.

A félreértések elkerülése végett nem azért érdekel, mert annyira a szívemre venném hogy úristen kevés like-ot kaptam (hiszen nem ez az élet), csak érdekel, hogy miként is van ez.

Sok barátom van, nem utálnak.


16/L


2011. ápr. 17. 14:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Felületesség miatt.Manapság mindenben csak a kirakat számít.Hogy mi van mögötte, az nem sok embert érdekel.
2011. ápr. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert sok a hülye bohóc ember
2011. ápr. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mert nem dekorálod magad és nem vagy a világ ku*vája
2011. máj. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ahogy elmondtad te nagyon kedves vagy.És így vagy jó ahogy vagy.Engem is foklalkoztatnak ezek a kérdések de rájöttem hogy észre sem kell venni.Most kiélik magukat, gyönyörű fényes kirakatok,aztán majd 24 éves kórban kiégett qrvák leszenk és senkit nem fogja már érdekelni hogy hány lájkot kaptak.Le megy róluk a csillag.Most azért népszerűek még mert mindenkinek nyaliznak,mindenhol megjátszák magukat és mindenkinek azt mondják amit a másik hallani akar.És a szivecskék..azok csak feltűnési viszketegség,és képmutatás.:)..nem kell ezzel törődni!!!:)
2011. máj. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!