Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen tulajdonságokkal...

Milyen tulajdonságokkal rendelkeznek azok az emberek, akik mindenkivel jóban vannak, népszerűek, rengeteg barátjuk van? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Ha van ilyen személy a környezetetekben szerintetek mi a "titka"?
2009. júl. 27. 20:39
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Na, erre én is kíváncsi vagyok.
2009. júl. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem az,hogy mindenkinek benyalnak. Örökké a másikat dicsérik (ha nem tetszik akkor is) : jaj de jó a ruhád,jaj de aranyos vagy,jaj nagyon ügyes vagy, meg meghallgatja mindenki-gondját baját,és biztatgatja, egyszóval mindenkivel próbál kedvesnek lenni.
2009. júl. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%

Azt hiszem elég népszerű vagyok. Minden ismerkedési lehetőséget kihasználok, próbálok egy kis bizalmat mutatni (de sajnos csak addig működik ez felületes kapcsolatnál, amíg nincs tényleg szükség bizalomra), mindenkihez van egy-két jó szavam, de nem nyalizás!! Nagyon nyitott vagyok, a titkokat viszont mindig megtartom magamnak. Segítek mindenki gondján, baján, jótanácsokat adok, bíztatom őket. Folyton vidám vagyok. Azt hiszem ennyi, de ezt nem nagyon tudom másképp leírni.

A receptje:

Önbizaalom

Kedvesség

Megértés

Bizalom (ahogyan leírtam...)

Állandó vidámság

Nyitottság

;-)

2009. júl. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%

Lemaradt:

L/14

+++ (mindenkinek zöld kezecskét nyomtam ;-))

2009. júl. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ismerek ilyen embert, meg pedig a paromat.

Nyitott, kedves, megerto es nagyon szeret viccelodni, mindenkivel. Trefat uz mindenbol es mindenkibol, de szerencsere senki nem veszi rossz neven tole, hisz ilyennek ismeri mindenki. Orulok, hogy megismeretem, bar en nem vagyok valami trefas noi szemely, de szeretem mert mindig felvidit. Ritkan vannak rossz napjai, a fonoke is birja, hogy ilyen "lokott: :))

2009. júl. 28. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én pont ilyen vagyok nem tudom mi a titkom sokat viccelődök és rendes vagyok.
2010. jan. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nyilas. Én is nyilas vagyok. Velem is nagyon könnyű kijönni. És ha nyilassal beszélgetek akkor meg mégjobban. H Bak vagy vagy ikrek akkor ne is eröltesd.
2010. márc. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Most tanultuk a fasisztákat. "Én is Nyilas vagyok" ;-)
2018. febr. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!