Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan tudnék barátokat...

Hogyan tudnék barátokat szerezni magamnak?

Figyelt kérdés

Nem arról van szó, hogy nincsenek barátaim, mert vannak. De olyan igazi barátból tényleg csak 1-2 van, + rengeteg olyan "barátom" van akikkel, ha találkozok akkor köszönünk,és beszélgetünk stbstb .. Hogy tudnék barátkozni? Hogy tudnék bekerülni 1 baráti társaságba?Mint ahogy mondtam vannak barátaim akikkel beszélgetünk hébe-hóba,de nincs 1 fix társaság, talán ez hiányzik nekem a legjobban :) Annyi a jófej ember,nemigaz hogy ez ennyire nehéz :S

Ha van valami ötletetek,tippetek akkor szivesen meghallgatlak titeket.


2011. ápr. 18. 15:55
 1/10 anonim válasza:
Nekem is sok barátom van, de olyan nincs, akinek igazán kiönthetem a szívem. :(
2011. ápr. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

nah, énis igy vagyok ezzel :))

sok a barátom,akikkel mikor találkozom tök jokat beszélgetunk, de nincs kivel elmenni lazulni a városba, elmenni focizni,vagy valami hasonlok :)

2011. ápr. 18. 16:30
 3/10 anonim válasza:

Én is pont igy vagyok...nincs kivel megbeszélnem a dolgaim...sokan mondják h az nem fontos de nekem kell valki akivel lazulhatok,filmet nézek,társas stb.

Egyedül érzem magam...:((

2011. ápr. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

hát akkor ahogy látom nemvagyok magam :S

amugy igen,énis pont igy érzek,nincs kivel elmenni lazulni,nincs akivel filmezhetnénk,esetleg valamit kitalálhatnánk...

2011. ápr. 18. 19:22
 5/10 anonim válasza:

Nekem az a gondom, senki sincs, aki ha magam alatt vagyok, felhívna, hogy elmeséljem neki, mi bánt.

Nincs akivel csak úgy el lehetne menni valamit csinálni, amikor a párom a barátaival találkozik.

Aki ha gond van, nem mond semmit, csak átölel, vagy megfogja a kezem, hogy tudja, nem vagyok egyedül.

2011. ápr. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
értem,hát remélem megoldodik mindannyiunk problémája :))
2011. ápr. 19. 13:40
 7/10 anonim ***** válasza:

Olyan voltam mint te. Egy dolgot csináltam: nyitottam az emberek fele. Odamentem full idegenekhez dumálni, vagy olyanhoz akivel eddig 1x ha beszéltem. A sok ember között meg fogod találni azokat, akikkel tényleg jó barátságot tudsz kötni.


19/F

2011. ápr. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Én több mindennel próbálkoztam.

Pl sport, de oda általában párban mennek az emberek. Lányok barátnőkkel, fiúk haverokkal.

Hobbi: kerestem magamnak egy elfoglaltságot, amivel jól érzem magam. Annyi megtetszett, hogy egy kis vállalkozást alapítottam, amit munka mellett csinálok. Azok, akiket addig a barátaimnak hittem, most féltékenyek a sikereimre, és ott próbálnak keresztbe tenni, ahol csak tudnak :S

2011. ápr. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Na nekem pont fordítva van.... :) nincs meg a haveri köröm de barátom akivel lazulok meg elvagyok olyan több is :)hogy szerezzek társaságot mert én meg ezt hiányolom... 19/F
2011. ápr. 23. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Na nekem meg se barátom, se barátnőm, se fix haveri kör, se semmi. És nem látom a kiutat.

Any idea?

2011. jún. 22. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!