Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szeretnék új barátokat szerezn...

Szeretnék új barátokat szerezni. Könnyen ismerkedem, viszont az a problémám, hogy minden fiú félreérti a dolgot, ráadásul a barátom féltékenykedik is. Én csinálok valamit rosszul, vagy túl sokat akarok?

Figyelt kérdés

A lányokkal egyszerűen nem tudok kijönni.

Mindig odaülök egy szimpatikus fiú mellé, első percekben kiderül számára, hogy van barátom. Mégis, (akivel folytatódik a beszélgetést, tehát kölcsönös a szimpátia) nem barátkozni akar, hanem komolyabbat. Még akkor is, ha esetlegesen a barátom ott van a közelben. Hogyan lehetne ezt elkerülni?

És a párom miért nem érti meg, hogy barátokat is szeretnék? Most elég sokkal megromlott a kapcsolatom vagy eltávolodtunk egymástól.( Sajnos, volt, akivel amiatt, hogy összejöttem valaki mással. )

Miért nem lehet rám barátként tekinteni? 16/L


2011. febr. 6. 20:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Miről szoktatok beszélgetni? keress olyan témákat amikről a haverjaival szoktak dumálni...ilyenkor az a legjobb ha úgy tekintenek rád mintha fiú lennél...bár, ha jól nézel ki mellé, az elég nehéz :D a barátod meg valószínűleg érzi hogy azok a srácok nem úgy tekintenek rád mint egy haverra, ezért lehet egy kicsit féltékeny. Próbálj meg nem teljesen lányként viselkedni, poénkodj, vagy esetleg csipkelődj egy kicsit, ha már jobban ismered. Szerintem ez beválhat :) A barátodnak meg határozottabbnak kéne lennie...ha látják rajta hogy az övé vagy, akkor nem akarnak majd közétek állni, plusz ő is elhiszi hogy tényleg csak haverokat szeretnél szerezni. Remélem tudtam segíteni :)
2011. febr. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Keress olyan fiúkat akiknek van barátnőjük.. Vagy legyél picit távolság tartóbb velük szemben, hogy ne érezzék a kicsi jelét sem annak, hogy érdekelnéd őket ÚGY, ahogy azt ők szeretnék...
2011. febr. 8. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!