Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tennétek ha 30 évesen...

Mit tennétek ha 30 évesen rájönnétek, hogy eddig nem a saját céljaitokat követtétek, hanem egy vakvágányon haladva a mások által rátok erőltetett célokat próbáltátok eddig elérni?

Figyelt kérdés
Hogyan lehet rájönni, hogy mihez kezdjünk az életben?
2011. ápr. 18. 19:32
 1/10 szamóca. ***** válasza:
100%
ha rájössz tudni fogod mit akarsz helyette. akkor válts: kövesd a saját céljaid.
2011. ápr. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
amerikai szépség szerintem nézd meg
2011. ápr. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
előző ez egy film :)
2011. ápr. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
30 már elmúltam és rájöttem, hogy megvezettek. Kezdődött a továbbtanulásnál, párválasztásnál ( szülői ráhatás)lakás vásárlásnál, jogsit fizették, de vezetni nem engedtek. A gyerekvállalásban meg a párom befolyásolt. Tudom mit szeretnék, de a korom, gyerek stb miatt már nem úgy tudom megvalósítani, ahogy igazán jó lenne.
2011. ápr. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Az én életem is arról szólt, hogy mások céljait valósítottam meg, már középiskolában, aztán jött az egyetem, diploma, munka, és végül belebuktam az egészbe, neked azért ott a gyereked, nemtudom mik a további céljaid, nemtudod összeegyeztetni őket a gyerekneveléssel? Én nagyon örülnék, ha lenne, de van egy autoimmun betegségem, ami öröklődhet, ezt nem akarom. Őszintén, nekem gőzöm nincs, hogyan töltsem el a további életem
2011. ápr. 19. 09:37
 6/10 anonim ***** válasza:
hallgass a belső indíttatásaidra, álmaidra... senki sem tudja jobban nálad, hogy mit szeretnél. Örülj: kiszabadultál a ketrecből, most már szabad vagy, azt csinálsz, amit akarsz. Szó szerint!
2011. ápr. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha nincsenek saját céljaid, akkor esetleg a szüleid, párod által rád erőltetett célokkal is próbálkozhatsz. (nekem az a tapasztalatom, hogy akinek eddig semmi nem volt, vagy nem volt hozzá elég erős, hogy harcoljon érte, akkor igen valószínű, hogy eztán sem lesz.)
2011. ápr. 20. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Engem már a munkaválasztásnál megvezettek (szülői behatás).

De utánna rájötem , hogy mit kell tennem . Nézd, soha nincs késő.

2012. máj. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Ani7999 válasza:
Ha észrevetted ez már egy jó jel hogy haladsz az úton amit neked rendeltek el,de még fejlődnöd kell mert ez csak a kezdet az úton sok mindenre rájössz még majd ezután.A lényeg h tud h mik a szükségleteid és próbáld meg megvalósítani őket,és csak magadra hallgass senki másra a legjobb tanácsadód te magad vagy,nem más.A kérdéseidre a válasz/válaszok benned vannak.Tedd fel a kérdéseidet magadban és megkapod a válaszokat is.
2012. júl. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Ani7999 válasza:
Légy bátor az úton határozott,elszánt és hallgass mindig a szívedre,a belső hangra.
2012. júl. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!