Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A tí válaszaitok értékelését...

A tí válaszaitok értékelését is mindig 61%os nak látjátok?

Figyelt kérdés
akárhány megválaszolt kérdésre visszanézek ,ha látok 61%ost akkor az 99,999%os pontossággal meg tudom mondani hogy az én leszek..
2011. ápr. 19. 22:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nem értem a kérdést, én felismerem a sajátom,de miért lenne mindenki 61%?
2011. ápr. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

én sem értem ,hogy az enyém miért mindig 61%os ..


de most azt sem értem hogy erre amit írtál miért ír ki 90%ot?????????????????????????????????????

2011. ápr. 20. 14:13
 3/12 anonim ***** válasza:
Ezen mit nem értesz? Ha valakit sokan felpontoznak, emelkedik a százaléka, de ha a többség lepontozza, csökken. "A válasz írója X %-ban hasznos válaszokat ad" kiírás azt jelzi, hogy az oldal látogatói általánosságban mennyire tartják hasznosnak a tag válaszait. Ha magas az értéked - mint pl. az első válaszolónak (90%) - az azt jelenti, hogy sokan pontozták fel a válaszaidat, az alacsony érték meg ennek az ellenkezőjét jelzi. Erre olyan nehéz rájönni?
2011. ápr. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

ez oké van persze, de a 61%os érték ,nem azt jelenti hogy se nincs le- és felpontozva..?


most ebbe ne menjünk bele, azért bele megyek ,de eddig bármelyik válaszomat visszanézem mind1ik 61%os volt..


legalább egy lenne 36 vagy 73 de nem, mind1ik 61%

2011. ápr. 20. 22:50
 5/12 anonim ***** válasza:
Mivan? Ne legyél már nyomi. Örülj neki, ha nem pontoznak le. Te ÁLALÁNOSSÁGBAN 61%-os válaszokat adsz. Ha valiken tetszik, akkor felpontozza=62%. Remélem innen érthető -.-"
2011. ápr. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

ne légy értetlen;)


"nem értem a kérdést, én felismerem a sajátom,de miért lenne mindenki 61%?" ez mi a p*csért 94%os, ki az sok ember aki ezt a választ ennyire hatásosnak,értelmesnek gondolja..

2011. ápr. 21. 11:29
 7/12 anonim ***** válasza:
B*szki... Nem konkrétan ez a válasz 94%-os, hanem a válasz megírója ad ÁLTALÁNOSSÁGBAN 94%-ban hasznos válaszokat. Te vagy az érteten.
2011. ápr. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
*értetlen
2011. ápr. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ja, az utolsónak, igaza van, az a bizonyos % (a te esetedben ez 61) az nem arra a konkrét válaszra vonatkozik, hanem arra, hogy TE milyen hasznos válaszokat adsz, tehát az a TE százalékod. Egy konkrét válaszra a TE százalékod fölött látsz értékelést, vastaggal van szedve, ha meg nincs ott semmi, akkor pedig nem értékelte még senki.

Remélem segíthettem.

2011. ápr. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Utolsó előtti vagyok.

[link]

Na, itt pl. a pirossal bekeretezett rész vonatkozik konkrétan a válaszra (tehát ez a válasz 100%-ban hasznos), az alatta lévő (97%-os szöveg) pedig azt mutatja meg, hogy a válasz megírója ÁLTALÁBAN mennyire hasznos válaszokat ad.

Érted már?

2011. ápr. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!