Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Válasz értékelését miért így...

Válasz értékelését miért így pontozzák?

Figyelt kérdés

"Ha értékelésed nem felel meg a többség értékelésének, akkor -1 pont, ha megfelel, akkor +1 pont jár"


És ha nekem más a véleményem egy válaszról, mint a többségnek, akkor ezért kapok levonást? Csak azért, mert más a véleményem? Szerintem ez így nem jó.


2011. ápr. 15. 15:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Vélemény nyilvánításnál ez gáz valóban. De ha vhol komolyabb technikai kérdésre h*lyeségeket írnak akkor megérdemlik.
2011. ápr. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sajnos az élet is ilyen. Ha nem egyezik a véleményed a többségével, akkor te vagy a rossz.
2011. ápr. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ahogy a második is mondta. Próbálják a "fősodorhoz alkalmazkodj mindenáron" szellemiséget ide is behozni. Az a jó ember, akinek nincs saját véleménye, befolyásolható, igazodó, alkalmazkodó.

Pont ezekért szarom le a pontozást, mert a saját pontjaim nem adnak semmire sem hiteles képet. Hisz ha az összes bagós dícséri a cigit, én egyedül utálom, akkor enyém a levonás, holott úgy amúgy nekem van igazam.

2011. ápr. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek a kérdezővel.
2011. ápr. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!