Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért sírok ennyit? Van még...

Miért sírok ennyit? Van még valakinek ilyen gondja?

Figyelt kérdés
úgy érzem, hogy elég unalmas az életem. :( Amikor történik valami jó dolog velem, mondjuk napközben, akkor este percekig csak sírok, hogy miért múlt el a nap?? Tudom, hogy lesznek még boldog perceim, de annyira hiányolok mindent, ami szép volt, és elmúlt!! :( Minden kis hülyeség miatt elbőgöm magam!! Annnyira szeretnék a vidám percek után jókedvű lenni, és nem csak sírni! Miért vagyok ilyen negatív? Hogy lehetnék pozitívabb?
2011. ápr. 25. 21:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy és milyen nemű? Mi történt? Mi volt régen, ami már nincs?
2011. ápr. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Izééékeh11 ***** válasza:

szijóó!

ismerős...:) rám is néha rámtör este a sírás,nem tudom miért,csak úgy jön :) ezellen viszont mi nem tudunk sokat tenni,ilyenek vagyunk és késsz :P

13L

2011. ápr. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!