Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Pálos Lajos doktorról, informá...

Pálos Lajos doktorról, információt szeretnék kérni? Tatabányai nődoki, rendelője, telefonszáma? Tatabányi kórházba dolgozik! Csak ennyit tudok sajna, valakinek valami infója esetleg?

Figyelt kérdés
2009. aug. 1. 11:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Én hozzá járok, szerintem korrekt, meg vagyok vele elégedve, a szülésig még 5 és fél hetem van (jééééézzuuuusssss :))))))) ) Na, szóval legjobb tudomásom szerint 3 helyen lehet őt megtalálni.

1. Hétfőn és csütörtökön Tatán a Május 1. úton van a magánrendelője, 4-től van ott.

2. Keddenként van Tatabányán a kórházban (de nem tudom, hogy ott pontosan ilyenkor mit csinál)

3. Szerdán és csütörtökön van Tataán a kiskórházban, azt hiszem, h reggel 8-tól 2-ig.

Tel.: 06-30-957-15-18

Szerintem nyugodtan járhatsz hozzá, sokan járnak, szeretik.

Üdv.: 34 hetes kismama

2009. aug. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszike rendi vagy hogy válaszoltál:))puszika,Vera
2009. aug. 2. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!