Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van olyan barátod (nem pasid/c...

Van olyan barátod (nem pasid/csajod), akit a neten ismertél meg?

Figyelt kérdés
ha igen, melyik oldalon és hogy találtál rá, hogy lettetek barátok?
2011. ápr. 26. 14:29
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen:)

Egy multiplayer -es (online) játékon.

Elkezdtünk a játékról beszélgetni...stb...

utána már másról (nem kell rosszra gondolni,csak nem sorolom fel)

Utána msn-re felvettük egymást és írogattunk.Majd kiderült,hogy én is tetszem neki (és ő is nekem)

blablabla: p Még mindig együtt vagyunk,nem lakik az ország másik felén.

2011. ápr. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Fórumban ismertem meg néhány embert, akivel „barát barátok” lettünk. Azt gondolom, ha érdekli valami az embert, és elkezd erről fórumon dumálni, nagyon jó kapcsolatokat lehet kialakítani. Pláne, mert ott nem számít, hogy fiú vagy vagy lány, hogy nézel ki stb. Persze nem minden ilyen ismeretségből lesz „IRL” barátság.
2011. ápr. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

én a myclubbon ismertem meg egy lányt...aztán msn ,bejelöltük egymást iwiw,majd facebook,telszám csere...camon is szoktunk beszelgetni.3éve ,és nagyon jó barátnők vagyunk,nagyon messze lakik de tervezzük atalálkát

(N)

2011. ápr. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
1. és 2. válaszolók: találkoztatok velük személyesen?
2011. ápr. 26. 18:07
 5/8 anonim ***** válasza:
Felvett egy fiú msnre mikor 15 éves voltam , tetszett neki a képem :D Nagyon sokat beszélgettünk,találkoztunk személyesen is, soha nem jöttünk össze , közben mindkettőnknek párja lett és már 3 éve, hogy összefutunk néha beszélgetni egyet-egyet =).
2011. ápr. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia! Igen, én találkoztam személyesen velük. Hozzáteszem, az egyik esetben csoportosan találkoztunk egy fórumról, ahol sokat dumáltunk a minket érdeklő témákról, innen két emberrel maradtam „jóban”, illetve azért befigyelt a fiú-lány vonzódás is egy esetben (de nem lett belőle kapcsolat). Másik fórumról pedig sokáig nem találkoztunk, de végül az élet „összehozott” (ezt úgy értsd, hogy véletlenül találkoztunk IRL), és baráti kapcsolat lett belőle.

Bár már nem szoktam fórumozni, sok jó tapasztalatom van netes kapcsolatokkal, több esetben segítettek emberek már, akiket valamilyen témában megkerestem.

Szóval szerintem lehet „értékes” kapcsolatokat kialakítani neten… persze nem tudom, erre irányult-e az alap kérdésed.

2011. ápr. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
aha erre
2011. ápr. 27. 14:24
 8/8 anonim válasza:
Én is egy multiplayer-es játékban ismertem meg 2 mára nagyon jó barátomat, először csak a játékról dumálgattunk, aztán kérdezni kezdtük egymást ki merre lakik stb. Kiderült az egyik srác 10 évvel, a másik 4 évvel idősebb mint én(16/F)[am nem vagyok homokos] de nagyon jól megértjük egymást, kijelentem azt is hogy legjobb barátaim lettek. Szinte minden nap dumálunk, elmeséljük az aznapi gyökérségeinket. Kb nyáron ismertem meg őket. Elég elzárkózottan élek egy kis faluban, bulizni kocsmázni stb nem járok, pedig vágyok rá hogy barátaimmal lóghassak, de a szüleim nem engedik, pedig tudják hogy nem iszok stb. Jól jött ez a váratlan 2 barát, már-már úgy volt pszichológushoz fordulok annyira magamba zárkózott voltam. Mára nem sokat változott a helyzet, de most legalább van kivel dumálnom[aki értelmes nem csak "hi, mizu? ok cs" szövegeket nyomja]. A 2 srác napközbe dolgozik, én iskolába járok, este szoktunk beszélgetni msn-en. Gondolom furának tűnik a nagy korkülönbség, de amióta velük beszélgetek nagyon sokat fejlődtem emberileg, tanáraimnak is nevezhetném őket. Az ilyen emberek az igazi barátok, nem a "haverok".
2011. máj. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!