Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mikor mondod azt, hogy: "Így...

Mikor mondod azt, hogy: "Így szép az élet. "?

Figyelt kérdés
Tehát melyik a kedvenc tevékenységed, amikor ezt az elégedettséget érzed, és ezt mondod?
2011. ápr. 26. 19:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mikor a kisfiam rám mosolyog.
2011. ápr. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk egy Ismerős arcok vagy Hungarica koncerten nyáron vagy tavasszal, a fűben ülve nézni mennyi sok jó ember van körülöttem, a zene szívem legmélyéről szól, a hangulat szuper. Én ilyenkor tudom mondani, hogy Így szép az élet.

Vagy amikor szembe találom magam az Új Magyar Gárdával, vagy a Szebb Jövőért Polgárőrökkel olyankor Olyan szintű biztonságérzet fog el, hogy akkor is bármikor felkiáltanám "Így szép az élet" :)

2011. ápr. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2011. ápr. 26. 21:37
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Pl. az ilyen éjszakákon mikor egyedül vagyok, szörfözgetek a neten, azt csinálok amit akarok, egy bögre tea/kávé társaságában.
2011. ápr. 27. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Vizitúrán negyedik nap, koszosan, holtfáradtan, másnaposan-de már részegen, a legjobb barátok társaságában, tele új elképesztő sztorikkal, egy vizipipa körül ülve.

Na ez az É.L.E.T. , ez a tökély a számomra.

2011. ápr. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Amikor minden ugy alakul ahgy en szeretnem(de naon-naon ritkan vn igy!!:((:((:(()
2011. ápr. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2011. ápr. 28. 10:30
 8/9 anonim ***** válasza:
Amikor bevok baszva és pogozok konceten vagy röhögünk haverokkal vagy a szerelmemmel vagyok a réten vagy ilyesmi :)
2011. máj. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Romvárak tetejéről kémlelem a naplementét, közben a hajamba kap a szép... Így szép az élet!

Amikor arra ébredek, hogy a cicám a mellkasomon dorombol... Így csodás az élet!

Ez kockán hangzik, de amikor sikerül elsajátítanom egy könyvnyi tananyagot és fel tudom idézni emlékezetből bármelyik fejezetét... Olyankor is fantasztikus az élet!

Vagy amikor a barátom karjaiban pihenhetek meg egy fergeteges szeretkezést követően... így szép sz élet!

Akkor is ezt mondom, amikor kisebb célokat sikerül elérnem, pl. megtalálom a pillanathoz illő zenét, néhány órányi edzés után érzem a hatást, vagy amikor hajnalig beszélgetünk.

2011. nov. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!