Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hol találhatnék ilyen barátokat?

Hol találhatnék ilyen barátokat?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok, és vannak barátaim, de ők mások...:( Eljárnak bulizni, isznak, táncolnak, pasiznak stb., de én olyan barátokat is szeretnék, akik hasonlóak mint én. Pl. rock zene, koncertek, fesztiválok, ilyenek... amúgy debreceni vagyok. Egyáltlaán lehetséges ilyen korban hasonló embereket találni?
2011. ápr. 26. 22:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Írod, hogy: ....Eljárnak bulizni, isznak, táncolnak, pasiznak stb., de én olyan barátokat is szeretnék, akik hasonlóak mint én. Pl. rock zene, koncertek, fesztiválok, ilyenek


Ok, hogy a zene más, de te nem szórakozol, nem táncolsz (valamilyen szabadabb formában) a koncerteken, fesztiválokon? :D Meg gondolom alkoholról sem tudják mi az a rockfesztiválon résztvevők :D :D


(Én egy felnőtt fiú vagyok aki sajnos egyik halmaznak sem a tagja, csak beleugatok, hogy végülis csak a zenei ízlést tudom kiolvasni a kérdésedből, hogy rock kedvelő barátok hiányoznak neked...)

2011. máj. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Nem az hogy nem táncolok, bulizok, hanem hogy más ahogy ők csinálják és más ahogy én. Különbözünk. Na m1, sosem tudtam jól magyarázni :D a lényeg, hogy a legtöbben megértik amit írni szerettem volna, és szerintem nem volt sok értelme hogy leírtad ezt, de azért köszönöm... :D
2011. máj. 4. 16:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!