Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lányok! Ha fent vagytok...

Lányok! Ha fent vagytok facebook-on, vissza szoktátok a külföldieket jelölni, akik bejelölnek titeket?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 27. 10:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
igen,kivéve ha a tudomásom róla hogy vírust fog küldeni...
2011. ápr. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
?:O
2011. ápr. 27. 10:57
 3/14 anonim ***** válasza:
NEM!
2011. ápr. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Ha ismerem, igen; ha nem ismerem, nem.

Melyiken kéne, hogy a változtasson a tény, hogy külföldi? :)

2011. ápr. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Régen párat visszajelöltem de már nem szoktam. Se vírust ne küldjenek, se nem nyomuljanak rám pl. brazil pasik.

Playmate barátnőm miatt folyton megtalál mindenféle külföldi pasi, közös ismerős csak ő... nyilván ő boldog-boldogtalant visszajelöl, de én nem fogok.

2011. ápr. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:

dehogy jelölöm, hülye leszek. ki tudja,hogy ezek mennyire férhetnek hozzá így az adataimhoz, vagy milyen szándékkal jelölnek meg. különben is minek jelölnek be az arabok ha nem írnak utána, tehát semmit nem akarnak. egyértelműen az adataimhoz akarnak hozzáférni.

sztem ez baromi veszélyes, pláne,h boldog boldogtalan kiadhatja magát akárkinek, egyáltalán nem biztos hogy Juan Pedro nak ez az igazi neve és úgy néz ki..

2011. ápr. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ez a baj, hogy a sok okos fel sem fogja, mire való a fészbuk.

Arra, hogy az ismerőseiddel könyebben kapcsolatba tudjál lépni. Nem arra, hogy az "ismerősök" mellett négy jegyű szám legyen.

2011. ápr. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Első vagyok!

Sok a külföldi ismerősöm,lehet hogy az ő rokonai...sosem tudhatom...megtudtam hogy az Írországban lakó nagyon jó barátnőm férjének a bátyja jelölt be...ha nem írok neki üzenetet sosem derül ki...

Szóval igen,visszajelölöm őket,de azért hülye én sem vagyok,írok nekik egy üzenetet hogy ki is ő meg hasonlók...

2011. ápr. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

A kezdetek kezdeten az elsot, aki vmi d-amerikai epitesz szeru csavo volt es az I <3 Budapest oldalrol vett fel - ezt meg is irta.


A tobbit nem. Kezdtek tul sokan lenni akik probalkoztak szal engem meg nem erdekel.

Facebookra nem baratkozni jarok hanek azert h a mostani barataimmal/ ismerosokkel tartsam a kapcsolatot.


Es nem kulfoldibol is van eleg aki felvett mert egyszer talalkoztunk, torlom is majd oket ha elegge felhuznak...

2011. ápr. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem, miért kellene visszajelölnöm őket? Csak a közelebbi ismerőseimet jelölöm vissza, akikre kíváncsi vagyok.
2011. ápr. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!