Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Csak én látom úgy, hogy a...

Csak én látom úgy, hogy a világ egy nagy facebook?

Figyelt kérdés

Úgy értve, hogy mindenki mindenkinek jópofizik, mindig szépet és jót kell mondjak mindenkire, mert ha valami negatívumot mondok valakire akkor már örök harag. Lehet, hogy nem mutassa ki de attól még cinkel rám. Meg kell dicsérni mindenkinek a ruháját, ha tetszik ha nem. Ha nem teszem akkor tuti, hogy irigykedek rá.

Szóval már senki nem bírja a negatív kritikát úgy mint a facebookon. Ott is egy enyhén szólva molett lány félmeztelenül pózol és mindenki a hozzászólásában agyon dicséri viszont a hátánál kiröhögi.

Jártam már számos helyen Mo-n és Erdélyben is és mindenhol ezt vettem észre.


2011. aug. 4. 22:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
szerintem igen, legalábbis én nem...
2011. aug. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 dirtboy ***** válasza:
89%
de igen ilyen a mai fiatalság,de én még szerencsére megmaradtam eme kihaló félben lévő emberek közt.Én mindig őszintén beszélek ha tetszik a másiknak ha nem.Utálom is mikor a nem dagadtak kiírják hogy dagi amit azért írnak hogy utána a sok kis köcsög nyalis írja nekik hogy nem is,legszívesebben oda írnám hogy tényleg jó dagadt vagy fogyózzál.Csak hát nem vagyok bunkó pedig megérdemelnék.És én csak azt lájkolom ami tényleg tetszik függetlenül attól hogy menyire jó ismerősom osztott meg valamit.Meg az is divat erre felé hogy időjárás jelentéseket írnak ki,mintha más nem tudná hogy nagyon meleg van épen vagy hogy szar az idő.Teljesen hülyék rajta az emberek.
2011. aug. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

"Szóval már senki nem bírja a negatív kritikát"


Te sem bírod. Azzal, hogy kimondod az általad igaznak vélt tényt (azaz amit gondolsz), vállalod azt hogy szembesülsz az erre reagáló ellenszenvvel, vagy úgy is fogalmazhatnám, hogy a véleményedre irányuló negatív kritikával.

2011. aug. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
24%
Nyilván azért, mert Facebook-on is ugyanazok írogatnak, akikkel a reális világban beszélgetsz. Ez olyan tök logikus, hogy már el sem hiszem.
2011. aug. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Kedves 22:32 abból, hogy kiírtam, hogy mi bántja a szívem és azzal vállaltam a negatív válaszokat is, honnan szeded, hogy én sem bírom a kritikákat? Szerintem csak túl okoskodod az egészet. Nem azt mondtam, hogy húú de kemény vagyok mondhattok bármit,hanem csak annyit, hogy ha megmondják a véleményüket nem haragszom meg. Lásd az első válaszoló is zöld kezet kapott.
2011. aug. 4. 22:56
 6/14 A kérdező kommentje:
22:50 válaszoló, miért lenne logikus? A gta-ban is valós személyek lövöldöznek de a való életben lehet, hogy még egy légynek sem tudnának ártani.
2011. aug. 4. 22:59
 7/14 anonim ***** válasza:
61%

"Kedves 22:32 abból, hogy kiírtam, hogy mi bántja a szívem és azzal vállaltam a negatív válaszokat is, honnan szeded, hogy én sem bírom a kritikákat? Szerintem csak túl okoskodod az egészet. Nem azt mondtam, hogy húú de kemény vagyok mondhattok bármit,hanem csak annyit, hogy ha megmondják a véleményüket nem haragszom meg. Lásd az első válaszoló is zöld kezet kapott."


Látod, máris tagadsz. Ez a válasz bizonyítja, hogy a feltevésem helyes volt :D

Mivel én is csak a véleményem mondtam, de te nem tudtad elfogadni :)

2011. aug. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Rossz körökben mozogsz. És lehet jót tenne neked néhány hét anonimitás az interneten. Keress egy anonim fórumot vagy képtáblát.
2011. aug. 5. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

23:29...csaknem Dr House-al van dolgom? Nem tagadtam, csak nem értettem (értem) a következtetésed. Abból, hogy feltettem ezt a kérdést honnan lehet tudni, hogy nem bírom a kritikát? Ez olyan, hogy holnap esni fog mert zöld a fű.

És nem is tagadtam...kikérem magamnak :D. És az állításod helytelen volt mert nem haragudtam meg. Ha nem hiszed ölelést is kaphatsz.

2011. aug. 5. 00:46
 10/14 anonim ***** válasza:

22:32


de gyökér vagy te ember.

tehát ha valaki leírja a véleményét, abból az következik, hogy nem bírja a kritikát..... és ha esetleg felvilágosít, hogy de bírja a kritikát, az csak megerősít téged, hogy de bizony nem bírja :D

2011. aug. 5. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!