Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az előmenetel nálad azt...

Az előmenetel nálad azt jelenti, hogy vezető akarsz lenni, vagy csak többet akarsz keresni?

Figyelt kérdés
Munkahelyeken mindenki várja az "előléptetést". Te beéred egy vaskos fizetésemeléssel, vagy munkakörben is feljebb akarsz lépni?
2011. ápr. 29. 14:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Minél feljebb van az ember, annál jobb. De igazából én úgy vagyok vele, ha rendesen megfizetik, megcsinálok nagyjából bármit. És amúgy is a a típus vagyok, aki jobban szereti, ha megmondják, mi a dolga, mintsem embereket irányítsak. Szóval főnök vagy vmi csoportvezető nem szeretnék lenni, egyszerűen nem vagyok vezető típus.
2011. ápr. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én szeretnék feljebb kerülni és nem csak a fizetés miatt, hanem azért, mert érdekel az amivel foglalkozok.
2011. ápr. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Is-is. De az elismerés is fontos. A teljesítményem honorálása.
2011. ápr. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

En leendo munkamban penzt lexarom, kulfoldon meg am is sok akarmilyen pozicioban vagyok. Meg am is van mashonnan.


Tehat csak az elorelepes mint vezetoi pozicio es a cimek elerese erdekel.

Imadok iranyitani, szeretem ha hozzam fordulnak tanacsert, mert tudjak hogy en tudok segiteni, intezkedni, es akkor en elmondom nekik h mit es hogy csinaljanak :)))

Azt mondjak jo vezeto leszek.

2011. ápr. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nagyon jól és keményen dolgozó nem vezetőként is lehet nagyon sok pénzt keresni, remélem, mert én nem szeretek másokat irányítani. Viszont a rám bízott munkát nagyon szépen megcsinálom becsülettel
2011. ápr. 29. 17:43
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem elég lenne a fizetésemelés. Nem lennék jó vezető, nem lenne tekintélyem.
2011. ápr. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mivel a munkavégzés egyetlen célja a pénzszerzés, így annak a mértéke a legfontosabb. A munkahelyen nem "életet élni" kell, hanem pénzt keresni. A munkába járás nem életforma, hanem egy szükséges dolog.
2011. ápr. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Vezető akarok lenni és sokat keresni. De én kétlem hogy alkalmazott leszek bármikor is.
2011. ápr. 30. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

15:38 vagyok.


Persze h lehet sok penzt keresni szerintem nem vezetokent is, nezd meg a sok IT szakembert... Programozok, weboldalkeszitok stb. kiadjak nekik a munkat, beosztottak de iszonyat jol keresnek...


Meg hat nem csak vezetok leteznek.

Es szerintem tokeletes igy a Vilag h van aki szeret iranyitani es van aki szereti ha megmondjak neki mit csinaljon.


Jah es hat ahogy kivehetok az elozo uzenetembol nekem nem az elsodleges penzszerzesre iranyul a munkam. En elvezem amit csinalni fogok. Eddig nyari gyakorlaton kostoltam bele: hetfot keddig reggel7-tol majd este7-ig dolgoztunk fel6-kor keltem es az a vicc, hogy mellette meg elni is tudtam. Hetfon godroztunk, kedden mozizsztam, szerdan pihentem, tvztem, csutortokon medences buliban voltam este. :))) jo jozza kell tenni csutortokre mar nem porogtem annyira mint hetfon.


Az meg hogy penzem honnan lesz, mondjuk ugy ha nem koltozom kulfoldre- kis eselye van- mar akkor is meg van oldva...

2011. ápr. 30. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hetfo-kedd-szerda-csutortokig ah bena vagyok most irasban...
2011. ápr. 30. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!