Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen egy "vezető jellem"?

Milyen egy "vezető jellem"?

Figyelt kérdés
2010. jún. 12. 17:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt több részre lehet tagolni. Vannak az olyan vezető jellemek, akik makacsok, és nem engednek az igazukból, és vannak olyanok, akik meghallgatják más véleményét is, és mérlegelés után döntenek.

Fontos a talpra esettség, a találékonyság, az önbizalom és határozottság, az irányítókészség, képes legyen egy csapat "fejeként" terelni a helyes irányba a társait...

2010. jún. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szerintem a vezetői készség az nem jellem kérdése.

az aki jól átlátja a dolgokat, és köztük a kapcsolatokat azt szokták jó vezetőnek nevezni, de nem biztos, hogy jó jellem is, ugyanis az a tulajdonságaiból következik(megértő, figyelmes, türelmes, őszinte, stb.)

egyébként az én véleményem szerint, az ember alapvetően önző, s mivel ritka a nem ilyen, ezért én inkább a kevesebből választanám meg az irányítókat, s talán nem süllyedne tovább az emberiség...


üdv

25/F

2010. jún. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én pl. kifejezetten vezető jellem vagyok..

én olyan szempontból, h pl. most indulunk bnőimmel egy salikészítő versenyen én én osztottam be igazságosan h ki mit hozzon hozzá de mindenki véleményét figyelembe vettem, bár makacs is vagyok..

2010. jún. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A kolerikus személyiségtípus.
2010. jún. 15. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!