Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nekem milyen munkát ajánlanátok?

Nekem milyen munkát ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Amiben rossz vagyok: kommunikáció, reál tárgyak, nyelvérzék, és nem túl jó a kézügyességem sem

Amiben jó vagyok: kreativitás, pszichológia, tanulékony vagyok

Olyan munkát szeretnék, amivel lehetőleg sok helyet meg lehetne ismerni a világban.


2011. ápr. 29. 19:14
 1/2 anonim ***** válasza:
"pszichológia"..akkor pszichológus.De ha nem tudod biztosan,várj még pár évet (biztosan ráérsz még kicsit) és majd jobban kialakulnak benned az érdeklődési köreid.És talán majd tudod mérlegelni,hogy mit szeretnél (kipróbálni) és mit nem szeretnél soha csinálni:D Én sem tudom még,hogy mi legyek ha nagy leszek,vagy hogy mit dolgozzak.
2011. ápr. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A pszichológiát nem igazán így értettem, de mindegy. Amúgy gimis vagyok, úgyhogy van még pár évem, csak úgy kíváncsi voltam. :)
2011. ápr. 29. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!