Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan képzelitek el az...

Hogyan képzelitek el az életeteket 30 éves korotokra?

Figyelt kérdés
Mit dolgozol ? mennyit keresel havonta ? Hol laksz ? Milyen házban laksz ? hova utazol ? kivel töltöd az idődet ? Miket sportolsz ? milyen tanfolyamokra jársz ? Milyen autót vezetsz ?
2011. ápr. 30. 11:53
 1/7 anonim ***** válasza:

Én legszívesebben így képzelném el:

Fotográfusként tevékenykedem. Debrecenben vagy a környékén lakok férjjel, gyerekkel(1 vagy 2 gyerek leginkább):) Kertes házban szeretnék élni, valami kis család autó, na és nyáron pár nap külföldi vagy belföldi nyaralás.( Mindegy, hogy merre.) Sportban lehetne futás, kosár vagy tenisz :) Szívesen járnék nyelvtanfolyamokra vagy valami olyanra, ahol igazán kreatív dolgokat lehet tanulni. :) Az időmet a családdal és a barátokkal szeretném eltölteni. :)

Nagyon örülnék ha tényleg ilyen lenne az életem :)

Na és te hogy képzeled el? :)

2011. ápr. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Legszívesebben így:

Kórboncnokként (gondolom, most hülyének néztek :D) keresem kenyerem, 200 és 300 eFt között mozog a havi bevételem. Egy elég nagy, normálisan kinéző kertesházban élek, az ország mellékes. Hova utazok? Mindig máshová.:D A szabadidőmet tágas és vegyes baráti körömmel és családommal töltöm. Van egy normális, hozzám hasonló temperamentummal rendelkező férjem és két gyerekem (lehetőleg egy fiú, egy lány, de végülis mindegy), csak hogy legyen, ki továbbviszi a tulajdonságaimat.:D Sportolás megintcsak egy jó kérdés, szerintem szabadidőmben elég sokat mozognék az utódokkal.:D Kocsiból mindig szerettem volna valami fekete terepjárót, tehát ezt a tervemet is megvalósítanám.

Asszem', ennyi.:D

2011. ápr. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Genetikus vagy sebesz vagyok, esetleg torvenyszeki szakerto. Meg van idom eldonteni :)))


Havi 1 milla korul- passz mennyi a kulfoldi fizetesem.

Meg vallalkozasbol valamennyi.


London/ New York


Utazni Franciaorszagba fokent nyaralni meg telelni meg haza.


Az idomet a csaladommal toltom ha nem dolgozom, illetve nem nyaggatom a dolgozoim.


Sport: tenisz, lovaglas, bringa gyerekekkel


Tanfolyamok eleg tovabbkepzes, konferenciak.

Nyelveket addigra mar amit akarok mar csak megtanulom.


Auto: BMW, Bentley


Ebbol mar megvan h felvettek az egyetemre meg a vallalkozas is induloban, igy ha ebben az orszagban maradok se lesznek anyagi gondjaim...

2011. ápr. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

elvégeztem az egyetemet, az Oxfordot, vagy a Cambridge-t.

modellkedem ( IMG, Elite, Marilyn, Next vagy Ford )

emellett van egy kávézóm/édességboltom Angliában, és ott is élek.

havonta sokat keresek, van egy iszonyatrendes férjem, egy lányom, és egy fiam, mindkettő egészséges, és tündéri.

2011. máj. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Így képzelem el:

A Jász-Nagykun-Szolnok megyei rendőrfőkapitányság nyomozójaként dolgozok, körülbelül 200e forintot keresek havonta. Szolnokon egy helyes kis kertes házban. Gyakran utaznánk nyaralni külföldre a kedves feleségemmel és egy fiú és egy lány gyerekünkkel. A sportolás az leginkább futás, tenisz lenne. Valami sportautót szeretnék vezetni.


Nagyjából ennyi! :)

2011. máj. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mivel már csak néhány év így pontosan tudom mi lesz 30 éves koromban. Egy étterem koszos kis konyháján dolgozok majd minimálbérért. Épp akkorra befejezem a sulit is, és belekezdek valamilyen tanfolyamba. Lakótársammal lakok majd egy kis lakásban. Nem utazgatok sehova mert se idő, se pénz. De minden hétvégén eljárok barátokkal kirándulni, sétálni, zenélni, görkorizni. Autót nem szeretnék, szennyezik épp elegen már a levegőnket, én megvagyok nélküle.

Igazából nem mondhatom hogy rossz életem van/lesz, pedig biztos nem hangzik túl jól. De én nem is akarok sokkal többet. Kivéve a munkát, de tudom, hogy az is lesz majd jobb, idővel.

2011. máj. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Építészmérnök vagyok álmaim városában, Los Angeles-ben vagy Malibun, egy szép nagy kertes házban élek a párommal (nem a férjem). Esetleg egy gyerek, de nem biztos. Jól keresek, sikeres, boldog vagyok, a magam lábán állok. Megdolgoztam azért, hogy sikeres legyek. Nyelvi tanfolyamokra járok, megtanulok franciául, spanyolul, latinul és görögül.

Persze, szép álmokat, de anyukám szerint az ember 15 évesen akarja megváltani a világot :)

2011. máj. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!