Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Gondolkodtatok már, hogy a...

Gondolkodtatok már, hogy a "gép" kitölti az életeteket?

Figyelt kérdés

nem vágytok hasznosabban élni az életetek?????? szüleitekkel mikor beszélgettek??? addig használjátok ki,míg van rá lehetőség, mert később bánni fogjátok, hogy az elcse5zett gép fontosabb volt...csak akkor már késő lesz!


Mindenkit behálóz az internet világa (legyen az idős vagy fiatal) fogadnék, ha lekerülnétek egy olyan közegbe, ahol nincs net, elvonási tüneteitek lenne!!!!

a hazaúton már melegítenétek az ujjaitokat!!!


Nem veszitek észre hogy milyen csalóka ez a világ?!?!?!?!


Ja és mielőtt félreértés esne, nekem nincs "gépem" otthon, nem vagyok függő, nem mindennapi program...de minek is mentegetőzöm!!


"akinek nem inge...ne vegye magára"


2010. márc. 29. 12:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
hehh pofám leszakad...nah mind1 levagy te sz*rva, megyek wowozni
2010. márc. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Teljesen igazad van, de tudod, ha neked is meglenne a sims3 és a 2 akkor te sem bírnád ki..:)

Egyébként a szülős dologban egyetértek!!

Szép, hogy ilyenekre gondolsz. De aki már nem tud leszokni a gépről, mint pl. én:), az inkább abban nyilvánítja ki a szeretetét, hogy segít takarítani (pedig nem szeretek stb..) A fontos dolgokat meg így is meg tudom beszélni velük, és mindig van elég időnk, amit egymással tölthetünk.(persze ez családfüggő)

De nekünk meg is szabják, hogy egy nap pl 1-2 óránál többet nem játszhatunk (hétvégén!!), és így van időnk az egyéb, fontosabb dolgok elvégzésére is:P

2010. márc. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Nem önt el a kosz, szoktam beszélgetni a szüleimmel is, segítek itthon. Akkor nem mindegy neked? Én a gépen nézek filmeket, sorozatokat, mert a tv-ről már leszoktam, havonta 2-szer, ha bekapcsolom. Itt beszélek a barátokkal, mert olcsóbb, mint a telefon és az sms, ezen írod a beadandóimat és küldöm el a tanárnak, netről szedem le az órai anyagot. Legalább nem leszek analfabéta a számítógéphez, ha olyan munkám lesz.

Te meg minek használsz 20 írásjelet 1 mondat végén?

2010. márc. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
hogy legyen mit kérdezned
2010. márc. 29. 13:42
 5/17 anonim ***** válasza:

mert vazze, az élet unalmasabb. a játékban van esemény. az életben csak a beszélgetés az. elmész a barátokkal a kávézóba beszélgetni, otthon a szüleiddel beszélgetni,...

nem robban fel melletted egy autó, nem kell rohangálj, megölj valakit, a világot megmentsed, csak beszélsz és beszélsz...ez az élet? nincs semmi felfedezni való, minden sivár és puszta

2010. márc. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

ha van 1O.OOO barátod, azzal kb. csak a Mekiig mész kiruccanni, nem mászod meg Indonézia hegycsúcsait, nem utazgatsz le Afrikába.

szal emberek, túl lassú a tempótok, azoknak, akik eseménydúsan élnek...és azok legalább a gépnél kiélhetik vágyaikat

2010. márc. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
fogadjunk kedves kérdező, hogy te nem vittél végig egy játékot sem
2010. márc. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
hát igen lefoglalja az embert bár elvonási tüneteim azért nem lennének el tudom foglalni magam, csak az a baj hogy akivel ténleg jól el legyek olyan ember nincsen a közelemben, tehát marad az internet hát tanulás nem sok, de játszani nem szoktam a gépen de lehet futni és az is lefoglal legalább egy kis időre, szóval csak az a baj ám az emberekkel, hogy nincsen olyan barátuk barátnőjük akivel el tudnák tölteni az idejüket, pedig egész nap el lehet lenni egymással:)
2010. márc. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
gondoltál már rá, hogy a világban nem csak játékok vannak pc-re? A gép elött töltött időm 10%-t ha játékkal töltöm. A többi net, programokkal szórakozás, képszerkesztés stb.
2010. márc. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2010. márc. 30. 06:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!