Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csinaljak 4 napos oszt....

Mit csinaljak 4 napos oszt. Kirandulason, ha nem lesz semmi kotott program? Nem vagyok joban a tobbiekkel?

Figyelt kérdés
"elcsevegek" veluk azaz beszelgetek de kozben unom a temaikat, es legszivesebben otthagynam oket rogton... Tanacsok?
2011. ápr. 30. 12:58
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Jah es muszaj menni...
2011. ápr. 30. 12:59
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Olvass, hallgass zenét, laptopozz, vagy sétálj egyedül az adott városban, nézd meg a múzeumot, a templomokat.
2011. ápr. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%

nincs olyan, hogy muszáj menni.

sőt, azt a hányadát az osztálypénzt is kötelesek neked visszafizetni, amit egyébként az osztálykiránduláson rád fordítottak volna.

2011. ápr. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Sehova nem muszáj menni, nem kényszeríthetnek rá. Ha azt mondod, nem mész, vagy visszakapod a pénzt, vagy be se kell fizetned, és senkinek nem lehet egy rossz szava se.

Amúgy meg: jó vastag, érdekes könyv, és mp3 vagy mp4 lejátszó nagy memóriával csodákra képes.

Nem mellesleg, ha egy kicsit nyitottabb lennél rájuk, és erőt vennél magadon, ez jó alkalom lenne, hogy barátokat szerezz.

2011. ápr. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nehogy kihagyd! Az osztálykirándulás a legjobb alkalom rá, hogy összejöjj a többiekkel. Ilyenkor ők is befogadóbbak, tehát ne fogd vissza magadat. Rúgj be velük, engedd el magad, és életre szóló élmény lesz belőle hidd el:)

És nehogy félrevonulj fülhallgatóval meg miegymás.

2011. ápr. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
hát én sem birok ki még 2 napot sem. utálom az embereket akiket meg mindig mindennap látnom kell a családomon kívűl, azokat főleg
2011. ápr. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem se hagyd ki a kirándulást, bár én egyszer megszöktem egy ilyenről, mert nem éreztem ott jól magam, de nem tudtam hazajutni. Igaz én korábban imádtam elszökni mindenhonnan, ahonnan csak lehetett, de ez nem vezetett sok jóra. Tedd azt, amit jónak látsz!
2011. ápr. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Sztem ha nagyon nem akarsz menni, akkor próbáld meg valahogy elintézni,h ne menj a szüleid biztos megértik.

Én se mek oszt kirándulásra.De ha tényleg muszáj menned valahogy azért bírd ki.Vagy beszélges telon barátaiddal,vagy facebookoz.

2011. ápr. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
barátkozz össze valakivel!
2011. máj. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Bogee123 ***** válasza:
könnyű mondani h barátkozz valakivel össze de csinálni igencsak nehéz. szerintem olyannal barátkozz, aki nem olyan népszerű, ne pont az osztály ku*vájával vagy a legnépszerűbb csajával kezdjed. Az le fog nézni ha barátkozni próbálsz és kibeszél meg ijjesmi. Mi is megyünk erdei suliba és énis a szar osztályommal, leszek, de ot tlesznek az osztályból egy pár ember, akit szeretek.
2011. máj. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!