Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerinted az normális dolog...

Szerinted az normális dolog ha valaki kiadja magát lánynak, különböző közösségi oldalokon?

Figyelt kérdés

Az egyik haverom elmondta, hogy néhány közösségi oldalon, de nem a Facebookon legalábbis igy állította, hogy úgy van regisztrálva mint lány és már 3 hónapja van így és már teljesen majdnem beleőrül mert már szinte függővé vált. Azt mondja talán 100 barátnője és barátja van, akik úgy tudják hogy ő lány, de valójában fiú.:D

Én mondtam neki már többször, hogy hagyja abba ezt a szánalmas virtuális játékot és hogy nem normális amit csinál, de ő hogy már nehezen tudna megválni azoktól akiket így megismert és ha vannak lányoktól női kérdések akkor mindent a netről olvass el, nehogy lebukjon, de ő maga se tudja hogyan került ilyen helyzetbe. Én mondom neki mindig hogy ebből baj lesz, ha kiderül és hogy törvényellenes másnak kiadni magát.

Szerintem őrültség az egész.:P


2011. máj. 1. 00:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha jólesik neki, hát szórakozzon.. De minél tovább él benne annál nehezebb lesz elfelejteni az így szerzett ismerősöket majd ha esetleg kiderül vagy abba kell hagynia..

Egyébként ezen mi olyan nagyon törvényellenes? Létező személynek nem adhatod ki magad, de ha kitalált valami nevet és berakott google-ből egy képet abból semmi baja nem lesz. Meg amúgy is, ki jelentené fel ilyenért? Senki :)

2011. máj. 1. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elég tahóság, szoktasd le erről...
2011. máj. 1. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

hát ha csak simán lenne egy másik profilja, akkor azt mondanám elmegy, de így, hogy beszlget is másokkal úgy, így egy kicsit fura.

Nekem is van egy másik profilom, egy fiú kitalált névvel, de csak hogy a játékban tudjak magamnak küldeni ajándékot:) Aztán oszt.társam szórakoztatására felraktam egy csomó képet model pasikról, de ő tudja h én vagyok, meg más is, nem is beszélgetek ott senkivel, csak h.lyeségből lett csinálva :D

2011. máj. 1. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A kisebb gond az hogy egy külföldi oldalról letöltött egy létező személyröl képet és azt tette fel, mintha ő lenne és ha az a személy megtudná, szerintem megtenné a feljelentést vagy hát nemtudom, mert kicsi a valószínűsége hogy ilyen kisebb magyar közösségi oldalakat böngésszen.:)

Én mondtam neki hogy állítsa le magát, de már teljesen beleélte magát és akarta is abbahagyni legalábis megpróbálta, de zokogva nemtudta megtenni és azt mondta hogy akkor a padlón lenne és megbolondulna. Mondtam neki hogy te már így is az vagy és szállj le a földre és ne álomba élj!

Hát nem értem én az egészet és néha olyan szavakat használ, mint a lányok szoktak és néha érzem mintha lány kezd belőle lenni, de nem külsőleg, hanem belsőleg a lelke.:)

Mit csináljak én vele?? Semmit nem tudok tenni, mert önfejű és akármit mondok neki, fel sem fogja.

2011. máj. 1. 12:33
 5/6 anonim válasza:
szerintem nagyon nem jó dolog pld. valaknek véletlenül megadja az msn vagy email cimét látni fogja hogy mi a neve és azt hiszi hogy a saját nemét szereti
2011. máj. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De az e-mail címnél nem látszódik a név?:D
2011. máj. 9. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!