Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan változhatnék meg?

Hogyan változhatnék meg?

Figyelt kérdés
Idegenekkel szemben nagyon félénk vagyok.Mindig kell egy kis idő,hogy feloldódjak annyira,hogy normálisan lehessen velem beszélni.Szégyenlős és visszahúzódó vagyok.Legtöbbször csak háttérbe vonulok.Bátrabb szeretnék lenni!Elegem van ebből!Középsulis leszek szeptembertől és addigra szeretnék bátrabb lenni,hogy oda merjek menni az emberekhez beszélgetni,ismerkedni és ne ott álljak egyedül betojva.Segítsetek légyszi hogyan lehetnék bátrabb!Köszönöm.
2011. máj. 1. 20:01
 1/4 anonim ***** válasza:

en is igy voltam,meg a mikulashoz is feltem menni,alig beszelgettem es mindig bujtam el anyukam elott.Ez szerintem azert van mert nem jartam sokat emberek kozott.Testverem nincs es mindig egyedulultem.

Szerintem jarj ki tobbet,csak igy fogod ezt legyozni,minel tobbet tarsalogsz,annal jobb..

en is aztan kezdtem jarni ide a kornyekre a tobbi gyerekhez,mentem kirandulni.. stb..

sok sikert!

2011. máj. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Én is pont ilyen vok, és velem is ugyanez van xD

Én is jövőre megyek középiskolába :DD

Te hova mész? :))

2011. máj. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ide Egerbe (:
2011. máj. 4. 16:39
 4/4 anonim válasza:
:(
2011. máj. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!