Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan változhatnék meg? Vagy...

Hogyan változhatnék meg? Vagy békülhetnék ki magammal?

Figyelt kérdés

Valahogy nem találom önmagam.Mindig összehasonlítgatom magam mással,más szeretnék lenni.Tudom,hogy elég önbizalom hiányos vagyok,ez kicsi koromban is így volt.Annyira szeretnék megváltozni,és egy olyan csaj lenni,aki szereti magát,és mások is igazi csajnak tartják,akinek jó a közelében lenni,és nem szürke kisegér O.o

Elég alacsony vagyok,és emiatt is úgy érzem,sose leszek olyan,mint a többiek,és mindig én leszek a kis törpe,aki kb semmit nem ér.Sosem vagyok biztos magamban,mindenkinek szeretnék megfelelni,közben magamban meg azt kívánom,bárcsak senkinek se akarnék.Nem vagyok a legvékonyabb se,de már dolgozok a külsőmön.Csak közbe kényszerevő lettem,ezért is híztam meg,és nem tudom mitévő legyek.A testemet,lelkemet is rendbe szeretném tenni,de fogalmam sincs hogyan.Mit csináljak,hogy elérjem ezeket a célokat?? 15/L


2011. aug. 16. 14:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Önszeretet barátnőm!!!

Minden emberben van valami különleges, lehet hogy egy problémát egyedül csak te tudnál megoldani, ezért ne érezd magad fölöslegesnek sohasem :)

Amint bent, úgy kint--> először tanuld meg szeretni magad, mert csak azután fognak mások is szeretni téged. Tudod mit szeretnek benned? Az egyéniséged, azaz saját magadat, nem a testedet, a hajadat. Miattad szeretnek az emberek :) Azért, aki vagy :)

Ha van önbizalmad, akkor mások is tisztelni fognak! Először is magadnak felelj meg! Neked kell megváltoznod, hogy a világ is megváltozzon.

A kényszerevés oka valószínűleg, az, hogy szeretet hiányod lehet. Általában ilyenkor sok édességet esznek, de mindenesetre valami hiányt akarnak pótolni, csak rosszul csinálják.

Ne az legyél aki vagy, hanem aki lehetnél!

Kitartás!

2011. aug. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Úúhh nagyon köszönöm :)) Olyan jólesett olvasni ezeket.Minden nap újraolvasom :D ÉS próbálkozom:)) <3
2011. aug. 16. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!